Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 évesen kiadhatom a könyvemet?

16 évesen kiadhatom a könyvemet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 20:29
1 2
 11/15 anonim válasza:

én írtam egy rövid történetet: "A tőgyet szopó vasmacska" címmel


a tanároknak annyira tetszett,ha magyar tanár pl mégegyszer megíratta velem, a rajztanár(am fogalmam sincs h ő mikor olvasta)meg megállított kémia óra előtt h milyen jó lett és h a szarba jutott ilyen eszembe:D


a következő művem azt hiszem "A pottyantós WC fantomja" lesz, vagy a "Banánföldön dinnyefa - avagy láttam egy náci UFO-t" de még nem biztos


14/F

2010. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Magánkiadásban a könyvműhelynél én 100db 130oldalasra kértem árajánlatot feketefehérben sima borítóval 750ft/db, 150dbnál 650ft/db-ra jött ki. Nagy pénzt szerintem ne várj belőle, ha nem valami tuti szöveget írtál, egyébként az eladás csak a marketingeden múlik.
2010. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Én is 16 évesen adtam ki a Lilli kiadónál 35.000 ft-ért =)

[link]


Így interneten lehet majd megrendelni =) Viszont az előnye hogy kint szoktak lenni nyáron a könyvfesztiválon a millenárison és ha akarod kimehetsz dedikálni könyveket =) Én voltam tavaly, nagyon klassz volt =)

2010. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Eddig mennyien vettek belőle?
2010. ápr. 19. 20:15
 15/15 anonim válasza:
Sajna nem olyan sokan...10 körül...a könyvfesztiválon is sikerült eladnom =) a negatívum az hogy csak interneten lehet rendelni így nem ismerhetik meg annyian mintha könyvesboltban is lehetne kapni...
2010. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!