Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pesten hogy van ennyi luxusautó?

Pesten hogy van ennyi luxusautó?

Figyelt kérdés
Akárhova nézek, rengeteg porschet, bmwt, mercit, audit, infinitit, esetleg új passatot meg superbet látok. Hogy van annyi pénze ilyen sok embernek, hogy megengedhet magának ilyen autókat? Miből? :D
2016. jún. 10. 12:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%

"Van 2 millió ember Budapesten és környékén. Elég egy ferrari amit észreveszel és emlékszel rá, de a több tucat suzukira nem fogsz..."


Továbbmegyek, a "több milliós" új kocsikat észreveszi a kérdező, de a gyalogló vagy buszozó emberek ezreit, tízezreit már nem.


Amúgy nem tökmind1 miből van? Ha frusztál, vegyél fel te is hitelt vagy keress több pénzt és akkor te sem lógsz ki a sorból. Ha meg nem engedheted meg magadnak, vagy csak más az értékrended, akkor járj 100 ezres kocsival. Mindkettő meg lehet magyarázni.

2016. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

SEhol nem volt arra utalás, hogy a gyalogosokat/buszozókat nem veszi észre.

Nem erről szólt a kérdés, értelmezni kellene tudni...

2016. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyrészt az autószerelőknek köszönhető, meg az üzleties gondolkodásuknak!


Azt is cserélik amit nem is kellene, olyan baromságot is csak autószerelőtől hallottam eddig, hogy a "féktárcsát meg a fékpofát együtt kell cserélni, hogy összekopjanak"...

Meg hogy egy "15 évnél öregebb kocsi már nem biztonságos" :D :D :D


A Sok hiéna minnél jobban rámegy arra, hogy költs alkatrészre mert van rajta nem kevés kedvezménye amit belerak az árrésébe!


Az autógyártók /tervezők pedig a szerelőket támogatják, mert biznisz az is, amikor el tudod adni a "célszerszámot".


Ezért van a lehető legegyszerűbb 3 hengeres Eredeti Japán kocsim, és szerelem magamnak!


Rajtam már nem éltek meg!

2021. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Rajtam már nem éltek meg!"

Bírom ezt. Közbe meg mész a multiba ahol tömöd a dollármiliárdos Németek zsebét :D

2021. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!