Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaügytől kaptam ilyen...

A munkaügytől kaptam ilyen orvosi beutalót, amivel el kell mennem egy közfoglalkoztatási irodába, de még nem akarok dolgozni a nyáron, jelenthetek beteget vagy ilyesmit?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 23:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek regisztráltál be? Ha kapsz ellátást akkor dolgozni kell. Nem tudom miért kerültél oda meg hogy pályakezdő vagy vagy kirúgtak a munkahelyedről és azért kerültél oda, csak nem értem miért nem akarsz nyáron dolgozni? Én 3 évvel ezelőtt vért izzadtam azért nyáron főleg hogy végre munkát kapjak valahol már takarítást is vállaltam volna, de akkor olyan nagy volt a munkanélküliség hogy még közmunkára se akartak utcaseprésre mert így is tele voltak ők is. Akkor nagy nehezen egy közeli cégnél találtam jó állást a nyárra mert az hogy itthon üljek nem élek meg. Oké szüleim segítettek engem, meg mondták hogy elbírtak volna tartani, csak én már nagyon akartam azt hogy elkezdjem végre az életemet mert elvégre a szüleim sem fognak örökké eltartani, meg nekem millió tervem volt, amihez sajnos pénz kell.
2016. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!