Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyárra diánkmunka ötletek?

Nyárra diánkmunka ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves Baranya megyei lány vagyok és idén nyáron mindenképpen szeretnék diákmunkát vállalni/ végezni. Arra lennék kiváncsi, hogy milyen diákmunkát tudnátok nektem ajánlani. Nagyon nagy szükségem lenne a pénzre, mert a szüleimnek anyagi gonjaik vannak, és szeretném kisegítteni őket. Csak meglepetésként. Tudom, ezt nehéz elhinni, mert a mai tinik nem ilyenek, inkább sminkre, szolira és ruhákra költik a pénzüket, de sajnos ezt én most nem tehetem meg. Segítsetek! Szeretnék itthon örömet szerezni!
2010. ápr. 12. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szórólapozás vagy tescoba pénztáros, árufeltöltő, hostess, irodai kisegítő.
2010. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mcdonaldsba kisegítő
2010. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy 16 elvileg sehol se dolgozhatsz.

Kérdezz meg ismerősöket, vagy pl. a boltban, közeli üzletekben ahova gyakran jársz stb. hogy nem kell-e nekik segítség hátha.

2010. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Énis hallottam erről, hogy felemelték a korhatárt 16-ra. Remélem ez nincs így. Szükségem lenne munkára. :(
2010. ápr. 12. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
16 év a korhatár, de talán szülői beleegyező nyilatkozattal tudsz munkát vállalni. Nem tudom pontosan hol laksz, de nagyon sok városban létezik diákmunka közvetítő cég, ott tudsz érdeklődni. Ha más nincs, ismerősnél - feketén.
2010. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem jelentkezz statisztának vagy modellnek és az bejön,mert nyáron énis voltam filmforgatáson és elég sokat kerestem vele mint statiszta pedig nincs egy húh de szép alakom...
2010. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Körülbelűl mennyit kerestél? :)
2010. ápr. 13. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy szülői beleegyezéssel, egyszerűen nem lehet legálisan 16 év alatt dolgozni, ami persze hülyeség de ez a szabály.

Amit lehet: előadóművészi és más hasonló dolgokat, ott kell a szülői beleegyezés, a modell munkákat is így szokták elszámolni, ez jó ötlet.

2010. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!