Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó megoldás lenne-e tapasztala...

Jó megoldás lenne-e tapasztalataitok szerint megélhetés szempontjából németországi költözés? Többi lent.

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy angolul nem tudok. Nagyon nehezen is megy. Németül gyorsabban fejlődök szóban és íràsban is. Esetleg valahogy elkezdeni Németorszàgban. Esetleg Münchenben, Belinben? Élelmiszerkereskedő vagyok, de eleinte màs munka is szóba jőhetne. Csak mert màr 30- cas csàvó vagyok és nem tudok itthon megélni. Mert akkor elkezdeném komolyabban a német nyelvet tanulni. Köszönöm.

2016. jún. 20. 11:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Berlint akartam nem Belint.
2016. jún. 20. 11:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Élelmiszer kereskedő mindenhol kell...

Berlinben brutálisak a bérleti díjak, én inkább vid3kben gondolkodnék...

No meg berliniek meg nagyvárosiak lenézik a nem németeket, ez vidéken nincs olyan erősen meg.

2016. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. jún. 20. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress egy integrációs kurzust magadnak, az mellett meg keresel magadnak egy munkát. Ha nagyvárosban gondolkodsz, akkor ez nem fog menni. Kisvárosok jóval olcsóbbak. Mert nem mindegy, hogy 1 szobáért fizetsz 300 eurót vagy 1000 eurót.
2016. jún. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én berlinben 1.5 szobás lakást béreltem 300 euróért, csak be kell költözni a muszlim törökök közé, ott olcsóak az albik.
2016. jún. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok. Már informálódtam dolgokról. Köszönöm a segítséget.
2016. jún. 21. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!