Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » AEGON - Vezetőutánpótlás...

AEGON - Vezetőutánpótlás programmal kapcsolatban van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nem jelentkeztem ilyen munkára, és úgy tudom, az ilyen vezetőképzős programokra nagyon nehéz bekerülni. Akkor miért hívtak be állásinterjúra? Átejtős a dolog szerintetek? Nekem eléggé annak tűnik, nem hiszem, hogy ha tényleg annyira jó lenne, akkor engem keresnének meg...

#állásinterjú #kamu #Aegon #vezetőutánpótlás
2016. jún. 24. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a program a legnagyobb kamu a világon. Nem lehet űberelni.
2016. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudsz róla konkrétumot mondani?

Sajnos én is hasonlóképpen kezdek érezni...

Bármilyen segítség, v infó jól jönne.


(Pl Bosch-os, vagy Budapest Bankos vez.képzőre rengeteg rostán kell átesni és csak a legjobbak kerülnek be. Nem kicsinylem le a képességeimet, de szerintem ott még nem tartok, h engem keressenek meg ilyenekkel)

2016. jún. 24. 09:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztosítási ügynököt keresnek. Azokat vezetheted, akiket majd beszervezel-mentorálsz és az ő teljesítményük után is kapsz majd jutalékot.
2016. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Na, szuper. Pont ilyen munkára vágytam. :D

Asszem, felszabadult a hétfő délutánom.

Csak nemtom, miért kell átejteni az embereket...


Köszönöm a segítséget!

2016. jún. 24. 09:57
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Mi ebben az átejtés?

Azt azért nagyjából sejtheted, hogy egy biztosító mivel foglalkozik, nem?

A vezetők ott is vezetők.

2016. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem ezzel van a gond.

Hanem hogy vezetői utánpótlás programnak adják elő. Kevés infóval.

A többi válaszadónak köszönöm a segítséget.

2016. júl. 3. 14:13
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Ne haragudj, de továbbra sem értem, mi a problémád. Olvastam erről én is. Vezetőket keresnek és képeznek. Te toborzod a csapatod, náluk kamatoztatod a megszerzett tudást. Nem tudom, biztos azért látom másként, mert dolgoztam hasonló területen, de egyszerűen nem látok ebben semmi átverést.
2016. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
ÁÁÁ nincs átverés, csak odaírják hogy átlagon felüli jövedelem a betanulási időszak alatt, ami azt jelenti, hogy még a kezdeti támogatással együtt is mínuszba vagy az adó és egyéb költségek után, ha nincs egy ügyfeled se.
2016. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden éremnek két oldala van, lehet nézni innen is, onnan is.

Ha megengeded, én lennék most az "innen": Vegyünk egy vállalkozást! Az első pillanattól köteles vagy járulékot fizetni, noha azonnali eredménnyel kevés tevékenység kecsegtet. Azt mindenkinek tudomásul kell vennie, hogy aki vállalkozik, az a kezdeti időszakban csak befektet, olykor nem keveset, mindegy, milyen szakmáról van szó. Akiből hiányzik a vállalkozói szemlélet, ne végezzen ilyen munkát! Ahogy említettem, hasonló területen dolgoztam korábban, abból tudok kiindulni, de nem hiszem, hogy nagy különbség lenne. Hogy az álláshirdetés nem egy mindenre kiterjedő információhalmaz, az miért olyan meglepő? A hirdetés célja a figyelem felkeltése. A részletek tisztázására ott az interjú. Ott mindkét fél el tudja dönteni, hogy egymást keresik-e, vagy nem? Ha ez akkora átverés lenne, senki nem végezne ilyen munkát és senki nem keresne vele egy fillért sem.

Aki az akadályokat látja meg, bele se fogjon, az ilyen gondolkodású ember örök alkalmazott marad. Aki a lehetőséget látja benne, az fogja megtalálni benne a számítását. Nem vagyunk egyformák, nem gondolkodunk egyformán és ez nem baj.

2016. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vezetői utánpótlás program messze nem olyan egyszerű sztori.felvesznek tanácsadónak,értékesítesz hat hónapig. Ez idő alatt kemény teljesítményt kell letenni ahhoz, hogy bekerülj egyáltalán a programba. A bekerüléshez kell egy menedzseri és egy igazgatói ajánlás. De még akkor sem biztos, hogy vezető leszel. Kiválasztanak 25 vezetőt, de a programba bekerülhet 150 jelölt is. Ha nem leszel a 25-ben, vagy maradsz tanácsadó, vagy elmész. Szinte mindenki elmegy, aki így jár. Kudarcnak élik meg a visszalépést. Nem egy jó program és kimondottan rosszul kommunikálják.
2016. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!