Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hogyan döntenétek?

Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni,a véleményetekre vagyok kíváncsi.

Hivatalban dolgozom jelenleg minimalberert.,ezert folyamatosan keresek munkát. Múltkor behívtak egy irodába,ma voltam ott Mégegyszer. Különböző feladatokat kaptam, általános elbeszélgetés a munkáról,illetve elég személyes dolgokról is kérdezgettek. A főnök nagyon fura természetű,folyton belémkötött, kritizált,ott megmondta,hogy nem vagyok neki szimpatikus.(allitolag rengetegen jelentkeztek,miért hívottbe akkor?) Aztán másfél óra alatt odáig jutottunk,hogy akkor felvenne. 3 hónapos próbaidő van,ezalatt a fizetés ugyanaz,mint most a hivatalban. Utána vizsga egy joganyagból,ha sikerül szerződés,ha nem akkor Viszlát.

Ti elvállalnátok Ennyi alapján? Nagyon fura,háklis,kritizáló volt az ember. Nem tudom, hogy elcseréljem-e a biztosat a bizonytalanra. Jelenlegi munkahelyemen szeretek egyébként. Ja konkrét fizetést nem mondott amúgy,állitólag változó és szorgalom,befektetett energia alapján fizet.



2016. jún. 29. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

" 3 hónapos próbaidő van,ezalatt a fizetés ugyanaz,mint most a hivatalban. Utána vizsga egy joganyagból,ha sikerül szerződés,ha nem akkor Viszlát.

...

Jelenlegi munkahelyemen szeretek egyébként. Ja konkrét fizetést nem mondott amúgy,állitólag változó és szorgalom,befektetett energia alapján fizet."


Nem váltanék... és nem azért, mert háklis és kötözködött - ez lehet akár a felvételi "teszt" része is, hanem azért, mert

1 - a próbaidő alatt BÁRMELYIK fél indoklás nélkül felmondhat, tehát lehet, hogy ha a főnök kénye - kedve úgy diktálja, 1 hónap múlva már egyik munkahelyed sincs meg

2.- fizetés változó?? No, hát ez csak teljesítménybéres vagy jutalékos rendszerben tudom elképzelni, s munkánál nem.

Szorgalom, befektetett munka alapján fizet? Na, hát én erre nem alapoznék... nem azért, mert nem vagyok szorgalmas, csak ez elég megfoghatatlan. És fizetésről nem esett szó? Szó sem lehet róla! :D

2016. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vállalnám, azért, ami a fenti hozzászóló is mondott.

Nincs olyan, h nincs konkrét fizetés, kérj aláírt munkaszerződést, abban szerepelnie kell a bérnek. Ha teljesítményarás, vagy 0 Ft+ jutalék, akkor menekülj!

2016. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
teljesítményarányos (javítva)
2016. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Melyik részét véled egyáltalán előnyösnek ebben az egészben számodra?


Ha nem kifejezetten stresszinterjú volt ( és ez a ritkább, általában az derül ki, hogy nem az, hanem tényleg annyira tahó és bunkó a főnök), akkor

1. egy bunkó főnökkel dolgozhatsz aki majd stresszel a munkád során ( agyon fura természetű,folyton belémkötött, kritizált,ott megmondta,hogy nem vagyok neki szimpatikus) - már ez nem éri meg a plusz pár tízezret amúgy

2. próbaidő alatt ugyanaz a pénz, utána meg lutri.Az már eleve gyanús, ha nem mond semmi, de semmi konkrétat, mert amit írtál, csak bullshit.

3. Ha nem sikerül a vizsga, akkor szevasz.


ÉN már az első pontnál tudnám, hogy nem érdemes egyik szarból a másikba menni, de a másik 2 pont is csak megerősíti. Szóval nem érdemes, keresgél tovább, ami ténylegesen jobb is, és figyelj ezekre a jelekre a továbbiaknál.

2016. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad elvállalnod!
2016. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. jún. 29. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!