Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az a nettó összeg,...

Mennyi az a nettó összeg, amennyiből az alábbi feltételek mellett jól meg lehet élni Budapesten?

Figyelt kérdés
A jól meg lehet élni alatt azt értem, hogy félre tudok rakni a jövőmre és külön a váratlan kiadásokra is, jut némi szórakozásra is, normális kaját tudok enni hónap végén is. Szóval nem kacsalábon forgó élet, hanem egy emberhez méltó élet igényeit kielégíteni. 27 éves vagyok, új élet reményében szeretnék költözni piacképes szakmám van, angol és német nyelvtudásom, vidékről költözöm, egyedül. De igazából itt nem is a szakmám tudásom meg a mennyit kérhetek a lényeg, hanem hogy mennyi az a havonkénti nettó összeg, ami a fentieket biztosítja?
2016. júl. 5. 16:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

# 7/


Hol találsz rezsivel együtt 50e-ért BP-en szobát? Elárulom, még a gettóban sem, nem, hogy normális környéken.


Napi 1000 ft kajára? pff. Abból a kérdező NORMÁLIS kaját fog enni egész hónapban?


hagyjuk már...

2016. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Főzés olcsóbb, mint a készétel vásárlás. Én pl. Zuglóban laktam annyiért (igazából kevesebbért) és egyáltalán nem gettó volt.
2016. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
És mikor volt ez a múlt idő? 5 éve én is....
2016. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!