Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új munkahelyen neked hogy...

Új munkahelyen neked hogy ment a betanulás?

Figyelt kérdés

Új munkahelyen vagyok, az előző helyemen 5 évig voltam, ott természetesen már ment minden.

Itt 1 hónapja vagyok, de sajnos elég sok mindent nem tudok még.. Meséljetek, nektek hogy ment :)


2016. júl. 14. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ritka technológiákkal dolgozom, nálunk 1 év alatt senki nem szokott 100%-os teljesítményű munkát végezni, a cég is tudja ezt, türelmesek mindenkivel, mivel nem lehet a "fogasról" leakasztani olyan embert, aki ért hozzá.


Ne aggódj, ez teljesen természetes, hogy 1 hónap alatt kb semeddig nem jutottál, nem is azt fogják nézni a próbaidő végén, hogy mindent tudsz e, hanem azt, hogy mindent meg fogsz e tanulni.


(kivéve persze, ha valami árokásás/takarítás szintű munka, ott azért elvárás, hogy 1 hónap után már mindent tudjál)

2016. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mit csinálsz. betanított jellegű munkákat 1-2 jó esetben 3 hét alatt meg lehet tanulni. Még ha összetettebb a feladat akkor is!
2016. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem betanított jellegű munka, hanem elég összetett, komoly irodai munkakör, ráadásul több nyelven. Eddig nem dolgoztam ilyen komoly helyen, mert egyetemre jártam levelezőn, és csak amellett dolgoztam recepciósként, az azért nem volt olyan bonyolult.
2016. júl. 14. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tényleg ne aggódj! Mondom, mi a próbaidő végén mindig azt a kérdést tesszük fel, hogy maradjon, mert jól halad a tanulással, vagy menjen, mert sosem fog a végére érni.


Ha úgy érzed, hogy haladsz, akkor ne aggódj, hogy 1 hónap után még nem te vagy a szenior a csapatban, pl multiknál gyakran az első hónap elmegy mindenféle céges tréningekkel, formaságok intézésével, én például az első hónap végére még 0 dolgot tanultam, mert addig az időm 99%-ban tréningeken voltam, amik nem a munkámról, hanem a cégről szóltak

2016. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Nehogy bármit magadra vegyél. Sok múlik azon is, hogy hogyan tanítják. Nekem volt szerencsém olyanhoz, hogy egy mukkot nem mondtak, hát így persze, hogy lassan tanultam meg, mivel egy csomó mindenre magamtól kellett rájönnöm. Máshol egy óra alatt annyira jól összefoglaltak mindent, adtak hozzá írott segédanyagot is, hogy szinte rögtön ment minden. Pedig ez a második valamivel bonyolultabb feladat, mint ahol nem mondtak semmit, azzal mégis vagy fél évet szenvedtem mire képbe kerültem.
2016. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MZ.per.X ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy az én munkám folyamatos fejlődés és tanulás, igazán sosincs vége, lesznek részek amik előbb utóbb rutinosan mennek, más részek meg mindig újak lesznek.
2016. júl. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!