Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Középfokú végzettséggel,...

Középfokú végzettséggel, Bruttó 200. 000 ft jónak számít?

Figyelt kérdés

Ennyit ajánlottak fel,egy multinál ügyeletes vezető pozícióba.


Eddig kevesebbet kerestem máshol,viszont ott minimális felelősségem volt.


Ebben a pozícióban viszont sok mindenért felelnék,áruért,forgalomért,beosztottakért stb.



2016. júl. 20. 20:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Én vagyok a kávéfőzős. Szövegértés!!! Bruttó 200 e-ről volt szó, ami netto 133 e. Olvass is néha.
2016. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
melyik cégénél? van e jelenleg ilyen jellegű nyitott pozíciójuk? :) felsőfokú végzettségem ( közgáz ) van.
2016. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor ti még nem dolgoztatok közalkalmazásban. Onnan váltottam köztisztviselésbe, de nekem még ez is xar a megélhetéshez és a gyermekneveléshez. Szóval az sem bánnám, ha nem hosszabbítanák a szerződésem, egyedül a magánirodát sajnálnám. Úgyis van majdnem Msc-n (utolsó félévem lesz) a 3 három Okj-m, illetve egy terhelhető marha vagyok smafu túlóra kifizetéssel. :S
2016. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Miylen jó, hogy itt mindenki olyan jól keres középfokú végzettséggel, hogy kevesli a brutto 200 ezret. Kezdő bérként diplomával sem kaptam ennyit. Mostani fizum a max 5 éves tapasztalattal brutto 250.
2016. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

háááát panasz igazából nem lehet ennyi pénzre


de azért vannak, ahol adnak többet is.

2016. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kevés, kérj többet, min. br. 300at!
2016. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!