Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » DIÁKMUNKÁNAK mit ajánlotok?

DIÁKMUNKÁNAK mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Én idén kezdem tanulmányaimat a SZTE-ÁOK-on. Hétvégente szeretnék szombaton +vasárnap dolgozni (napi 8 órát). Jó előre kérem azokat akik le akarnak beszélni: Nem vagyok bulizós, és rendesen tanulok. Nem szeretnék a legkiválóbb lenni, elég nekem a középszerű eredmény is. Illetve próbálom a napjaimat ugy beosztani, hogy ne legyek túl fáradt (tudom, ígyis ugyis fáradt leszek).


Tehát végülis mely munkákat ajánljátok?



2016. júl. 21. 00:54
 1/3 anonim válasza:
Szerintem menj el egy kozelebbi tescoba diakmunkaba! Nekem eddig az tetszett a legjobban es ha tehetnwm vissza mennek de egyeb okok miatt nem tehetem! Ez a 4. Hely ahol diakmunkan vagyok tobb mindent is ki probaltam de az volt a legjobb! Senki nem foglalkozik veled es a sajat tempodba dolgozhatsz! Vasarnap meg egy kis vasarnapi potlekot is kapsz a pannonworknel ha azt valasztod!! Csak ajanlani tudom remek egy iskolaszovetkezet! Kapsz egy rolli kocsit amit egesz nap el toltogethetsz szunet 1* fel ora amit le kell dolgozni de meg sem erzed!! Sok sikert! :)
2016. júl. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy biztos, a job force szövetkezetet messze kerüld el!

Engem átvertek, jelentkeztem hozzájuk pénztárosnak a lidlbe, aztán küldték postán a szerződést, ahol már az e-mailes megbeszéléssel ellentétben árufeltöltőként szerepeltem (ez még nem lett volna baj, bár kicsivel ez is kevesebbet fizetett, mint a kasszás). Ami kiverte a biztosítékot: A SZERZŐDÉSBE KEVESEBB BÉRT ÍRTAK, MINT AMI A HIRDETÉSÜKBEN SZEREPELT!!! Plusz még 2 %-ot levonnak a bérből, amiről eddig se a honlapjukon, se e-mailben nem volt szó, csakis a részjegy vásárlásáról.

2016. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Annyi kérdésem lenne még, hogy pl. a tesco-ban mennyi az órabér?
2016. júl. 23. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!