Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha ápoló OKJ a végzettségem...

Ha ápoló OKJ a végzettségem akkor jelentkezhetek óvodai dajkának dolgozni?

Figyelt kérdés
ápoló OKJ-t végeztem de szívesen dolgoznék oviban mint dajka csak nincs óvodai dajka végzettségem, de szeretem a gyerekeket. Anyám szerint jelentkezhetek és van rá esély, hogy felvesznek mert szerinte az ápoló OKJ magasabb végzettség mint az óvodai dajka
2016. júl. 22. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kettőnek semmi köze egymáshoz.OKJ-s dajka képzések vannak évek óta, ezek a képzések adják az ovik, bölcsik dajkájait.Ha olyan helye laksz ahol ember nincs már aki bevállalna ilyen melót,vagy nincs ilyen végzettségű ember akkor lehetsz esélyes.Évekkel ezelőtt próbálkoztam én is, válaszra sem méltattak,interjúra, semmire nem hívtak .
2016. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel is vesznek, munka mellett el kell végezned a dajka OKJ-t. Egyébként köze nincs az ápolónak a dajkai munkához.
2016. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!