Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki már dolgozott a gls, dpd,...

Aki már dolgozott a gls, dpd, ups, dhl futárszolgálatnál leírná a véleményét?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Takarìtòkènt, vezèrigazgatòkènt, sofőrkènt? Vagy melyik munkakör?
2016. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én IT vezetőként dolgoztam, kevés munka volt, jól fizetett, szerettem csinálni...


Persze amennyiben esetleg te futárnak, takarítónak vagy vezérigazgatónak mennél, akkor lehet, hogy teljesen más tapasztalataid lesznek ;)

2016. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sofőr
2016. júl. 29. 17:44
 4/8 anonim ***** válasza:
(lol #1-es pacsi :), még a szakmákat is eltaláltuk)
2016. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:D

Tényleg :D


Amúgy én nem dolgozok egyiknél sem, de a gls kivételével mind szállít nekünk be napi szinten, és sokat beszélek a sofőrökkel.

Sokat panaszkodnak, mert nincsenek rendesen tájékoztatva semmiről meg ilyesmi, sokat szívnak, más egyebet nem tudok róluk :)

2016. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt esetleg nem tudjátok mennyit keresnek nettóba és hogy nehéz-e bekerülni?
2016. júl. 29. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Bekerülni nagyon nehéz, a férjem ott dolgozik 4 hónapja, protekcióval tudott bekerülni. Aki bent van, nagy a fluktuáció. Aki régóta ott van, jól keres, inkább a jatt a jó, napi 8-10.000 is meglehet. A férjemnek is megvolt a napi 3000 minimum. De ha kevés a cím, kevés a jatt is. A fizetés eddig 110-150 között mozgott + jatt. Reggel 3/4 6ra jár dolgozni és van, hogy fél 11, mire hazaér. Változó. 7-nél előbb még nem ért haza, és napi szinten 60 km-t kocsikázik sajáttal, be a melóhelyre meg vissza.
2016. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm válaszod.
2016. aug. 6. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!