Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az osztrák határ mentén élők...

Az osztrák határ mentén élők közül tényleg szinte minden második ember ingázik?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2016. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
75%
Persze. Majd biztos itthon dolgozok negyed annyiért.
2016. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 meszike91 ***** válasza:
Soproni vagyok. Itt tényleg. Az ismerettségi körömnek nagyából a fele kint dolgozik.
2016. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát azt nem tudom hogy minden második e de aki itthon minimálbéres melót csinálna azok közül el bírom képzelni ezt az arányt.
2016. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Igen, bár azért hozzáteszem egyre nehezebb a dolguk. Mert mivel már mindenki rájött, hogy 4-5ször annyit kereshet Ausztriában, ezért odaköltözött már mindenki és azért ott sincs végtelen sok állás. Na meg most ezek az istenverte migránsok is, ezeket is előnybe részesítik a magyarokkal szemben, és sok magyar veszti el az állását.

Szóval nehéz a helyzet, de aki megteheti, az még mindig kijár dolgozni jó pénzért.

2016. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg pluszban még odaköltöztek rengetegen főleg Kelet-Magyarországról albérletekbe. Én is Sopronban fogok majd lakni, de úgy, hogy lakást veszek.
2016. júl. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

#6


Nem fogod bírni a sok sznob magyar fogorvost, azaz bocsánat Zahnarzt-ot és minden más osztrákokból nyerészkedő rabszolgát aki valakinek hiszi magát, holott úgy nyalja a p1csáját a labancnak amennyire egy kisborjú az anyja csecsét.

De ezt majd megtapasztalod magad, nincs annál gusztustalanabb mint amikor valaki nyal egy külföldinek a pénzéért mint egy kutya, aztán királynak hiszi magát amikor a saját "fajtársaival" érintkezik. Jó szórakozást hozzá! :D

2016. júl. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondhatni.

Én Jánossomorján élek de rengetegen kijárnak állandó jellegek, de nagyon sok idény munkás is van akik kora nyáron ideköltöznek majd mikor befejeződnek a mezőgazdasági munkák visszamennek Romániába vagy az alföldre...

2016. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szombathelyről szerintetek érdemes ingázni?
2017. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Érdemes persze,főleg ha a közelebbi 20-40km-re lévő városokban,falvakban találsz munkát.

Ismerösöm Mosonmagyaróvár-Bruck között ingázik napi szinten, ami majdnem 100km oda vissza. Kb fél óra az út oda, vissza szintén ennyi. Ez szerintem teljesen elfogadható. Egy kis régi 4 litert fogyasztó diesel citroennel jár, így még az sem olyan nagy probléma,hogy nem térítik az utazási költségét, mert havi kb 25ezerből megvan az üzemanyag költsége.

2017. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!