Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a külföldi munkákról?

Figyelt kérdés
Én úgy tervezem, hogy mivel Magyarországon a fizetések még a diplomásoknak is egy vicc, külföldre mennék dolgozni. Valahogy olyasmit képzelek el, hogy fél évet vagyok kint majd hazajövök néhány hétre aztán újra kimegyek. Az idegenforgalomban helyezkednék el egy felsőfokú némettel és egy közép angollal, friss diplomával. Mi a véleményetek, tapasztalataitok? Megéri? Alapvetően érdekel az ilyen munka.

2016. aug. 1. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azert nezz utana a kinti lakbereknek is, az is egy jo vicc am :)


Amugy ha felsofokon beszeled az adott nyelvet, azonos esellyel indulsz a tobbiekkel, sok sikert (Parizsbol).

2016. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Utána néztem és a vendéglátósoknak szállást, és étkeztetést is biztosítanak.
2016. aug. 1. 13:52
 3/11 A kérdező kommentje:
De köszi a választ. Csak kíváncsiságból: Te is azért vagy Franciaországban mert ott jobban keresel mint itthon vagy egyéb okok miatt?
2016. aug. 1. 13:54
 4/11 anonim ***** válasza:
A kinti megélhetèsi költsègeket is vedd figyelembe àm. Ùgy azèrt arnyaltabb a kèp. Nem is kicsit.
2016. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem mindenhol biztosítanak szállást, ha van is az sem egy leányálom.


Tapasztalatok: beszéld jól a nyelvet, dolgozz lelkiismeretesen, keményen, és akkor sikered lesz.

2016. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azert vagyok kint, mert otthon nincs lehetosegem megelni. Szivesen hazamennek, de nincs hova, mivel kp-ra lakast venni nem tudok, amig pedig nincs lakcimem addig semmit se tudok intezni, az a rohadt lakcimkartya mindenhol feltetel.

Se nekem se szuleimnek nincs sajat lakasunk. Szuleim nyugdijasok, nem all modjukban tamogatni engem mint sokakat masokat felnottkorukban, ellenkezoleg, en segitem oket.

Rokkantnyugdijas apam nalunk lakik. Plusz van ket gyerekem, felesegem, es berelni kell egy eleg nagy lakast hogy elferjunk plusz meg meg is eljunk, ezt otthoni fizetesbol nem tudnam eljatszani. Itt megy. Ha nem is fenyesen, urizalva, de tisztesseggel megelunk.


Sajnos a CSOK-hoz is az kell hogy MAR legyen magyar allas ES lakcim addig nem megy. Ahhoz hogy lakast vehessunk Magyarorszagon banki hitellel szinten mindenhol kovetelmeny a magyar bejelentett lakcim, ordogi kor...

2016. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nalunk az ingatlanarak/alberletarak arra vannak beallva, hogy mindenkinek lehetosege van 18 ev folott is "otthon lakni", mert alapertelmezes, hogy a szuloknek VAN sajat lakasuk, sokakat a nyugdijas szulok segitenek felnottkorukban is, es akiknel forditva van, akik az idos szuleiket kenytelenek segiteni, akik kis nyugdijabol mar lakberre nem futna (mert nem mindenki tudott sajatot szerezni...), azok valahogy lathatatlanok, mintha nem is leteznenek :(
2016. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Tölts el 1 hònapot azon az ingyen szálláson....aztán lehet kiadsz inkább 1000 euròt albira. Csak akkor meg mi marad?
2016. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nem azért de nem nyaralni mennék, hanem dolgozni. Most nem féltétlenül fél évet de néhány hónapot meg kilehet bírni, ahogy sokan mások csinálják.
2016. aug. 2. 07:24
 10/11 A kérdező kommentje:
1000 eurós albérlet meg igencsak drága ha 500ért is kiadnak nem gondolod?
2016. aug. 2. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!