Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova tovább? Informatikus,...

Hova tovább? Informatikus, marketing és reklám ügyintéző végzettség több éves logisztikai tapasztalattal.

Figyelt kérdés

3 éves munkatapasztalatom van raktári logisztika területen, előtte eladó, targoncás állásom volt. Jelenleg helyettesként 4-5 fős csoportot is vezetnem kell. Autó alkatrész és építő anyagokban van erős ismeretem, jártasságom.

Arra lennék kíváncsi hogy milyen magasabb pozícióba tudnék továbblépni, merre érdemes továbbképezni magam?

Informatika területen szeretnék leginkább elhelyezkedni. Túl messze estem már attól a fától?

Jelenleg 150e a fizetésem, nem sértődnék meg, ha ebben is sikerülne magasabb szintre lépnem.



2016. aug. 1. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Targoncás voltál, elvileg az autóalkatrészekhez és építőanyagokhoz értesz és informatikus akarsz lenni?
2016. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném abba az irányba terelni a karrierem, elég fiatal vagyok még akár ahhoz is hogy újra kezdjem a teljes karrierem. A kérdésem is amiatt fogalmazódott meg, hogy jelenleg milyen lehetőségeim lennének a jövőben. Nem szeretném nyugdíjas koromig ezt a munkakört betölteni és szívesen betöltenék magasabb keresetű pozíciót...
2016. aug. 1. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha informatikával szeretnélf foglalkozni, mindenképpen végezz el egy informatikai képzést (lehetőleg egyetemit és ne OKJ-set).

Azzal akár 6-800 ezret is leakaszthatsz nettóban pár év tapasztalattal, ha jó vagy..

2016. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nah ez kell nekem. Köszönöm a tippet.
2016. aug. 1. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is egyetemre jelentkezz és ne OKJ-t végezz. :)
2016. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!