Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sziget fesztiválon milyen...

Sziget fesztiválon milyen dolgozni?

Figyelt kérdés
Amit néztem diákszövetkezetet ott terminálkezelőket, kasszásokat kerestek. Az milyen? Társaság/főnökök milyenek kb?
2016. aug. 1. 17:50
 1/3 anonim válasza:
Hát, attól függ, mi a cél. Sokan mennek oda úgy dolgozni, hogy akkor majd ők fesztiváloznak, közben pedig még keresnek is. Na, ez nem így van. Ha be vagy osztva valahova, ott fix meló van ettől eddig, senkit nem fog érdekelni, épp melyik kedvenc koncerted megy 800 méterrel arrébb. Nagy a zaj, nagy a tömeg, folyamatosan jönnek a vevők (kasszásnál), ergo ott akkor nincs megállás. Nyilván minden időbeosztás, megegyezés kérdése. Szerintem ha valaki bírja a fesztiválhangulatot, nem egy rossz dolog, szépen lehet vele keresni.
2016. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy fesztiválozós, még soha nem voltam egy fesztiválon se..ez lenne az első, de ez is csak a pénzkeresés miatt. Engem jobban aggaszt, hogy mennyi bunkó vásárló lesz.
2016. aug. 2. 09:55
 3/3 anonim válasza:
Szerintem bunkó vásárló mindenhol van, ezt nehéz elkerülni sajnos.
2016. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!