Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajzban fel kell...

Az önéletrajzban fel kell tüntetni a fizetési igényt, ebben az esetben mennyi a reális összeg?

Figyelt kérdés

pénzügyi asszisztens a betöltendő pozíció és adminisztrálni kell.

diplomám van (gazdaságtudományi kar, nem pénzügyi végzettség, de egyetemen is voltak ilyen jellegű tárgyak és előtte is), részletesen le vannak írva a feladatok, amelyeket biztosan el tudok látni pénzügy-számvitel végzettség nélkül is, mivel valóban inkább csak adminisztratív jellegű.

Győrről van szó, alapszintű nyelvtudás az elvárt.

bruttó 130-140000-re gondoltam, kalkulátorral kiszámoltam, az az én esetemben nettó 93000 Ft.

ez így reális?



2016. aug. 2. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#7

Ha nem vállalja el ő majd lesz egy másik tucat közgáz diplomás aki ennyiért elvállalja sőt lehet valaki még ingyen is csak hogy végre legye valami mu katapasztalat amit beírhat az önéletrajzba.

2016. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Csak annyit írnék, hogy: "alkuképes" + cafetéria.

Ha megfelelsz szakmailag, nem ezen fog múlni a dolog, majd behívnak elbeszélgetésre, és alkudoztok a bérről.

Lakcímet sem írnék, ne a HR-es döntse el, hogy túl messze lakok a bejáráshoz. Majd én eldöntöm, hogy megéri-e nekem utazgatni.

2016. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kónya Ágnes ***** válasza:

A bérigénynél mindig érdemes minél nagyobb sávot megadni, ha a pályázat feltétele ennek a feltüntetése. Ne csak 10.000-20.000 Ft legyen a két véglet között a különbség.


De ennél egy fokkal jobb, ha azt írod, hogy versenyképes fizetés vagy megegyezés szerint.

2016. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!