Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az mért van, hogy szalag...

Az mért van, hogy szalag munkánál ahol le lehetne ülni ott mért nem engedik, hogy leüljön az ember?

Figyelt kérdés
Mért kötelező sok helyen az álló munka?
2016. aug. 3. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ott ahol állni kell, gondolom ülve nagyobb az esély, a lehetőség arra, hogy selejtet csinálj . Én is dolgoztam gyárban, minden területet végig jártam de szalag mellett csak és kizárólag állva lehetett elvégezni precízen pontosan és tökéletesen a munkát . Volt olyan oda húztam egy széket de soha nem bírtam ülve maradni és úgy csinálni, eleve nem is lát normálisan rá a termékre az ember .
2016. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem sokkal megterhelőbb állni, mint ülni egész nap
2016. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet a bokasüllyedésesekkel?

Ja de menjünk tovább, normál talpú embereknél is több olyan szituációt láttam, hogy visszeresek lettek... De menjünk tovább, vasutasoknál érdekes, hogy a kocsivizsgálók 90%-ka is ortopéd problémával küzd, közbe semmi nagy részüknek nincs bokasüllyedése.

2016. aug. 3. 20:14
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
A bolti eladók, az ápolónők mind láb problémával, pont ugyanilyen gondokkal küzdenek . Van olyan proli szakma szerinted ahol a test ne sínylené meg a robotot (?)
2016. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Na négyes, már az ápólónők is prolik...
2016. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

"És mi a helyzet a bokasüllyedésesekkel? "


Ha bokasüllyedésed van akkor mi a ráknak dolgozol álló munkában? Én színvak vagyok és nem is jelentkeztem építésznek.

2016. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elektronikai technikus vagyok, érdekes mód volt ahol kitalálták, hogy végezzek álló munkát... direkt pedig ülős szakmát kerestem. Jó van erősáramos szakmám is, azt alá is írom, hogy menős szakma de abba a szakmámba nem is nagyon dolgoztam.
2016. aug. 3. 20:37
 8/13 anonim ***** válasza:
13%

# 5

Miért (?) az aki reggel 4.00-kor kell az mi, ha nem proli, ráadásul nem a feneküket vakarják, seggen ülve sok helyen .

2016. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratula a lenullázónak,nem érzem magam nagyságos kisasszonynak,8 osztályom van,segéd áplo vagyok vidékről járok dolgozni és 3 órakor kelek:(Megállás nélkül fekáliat pucolok és pelenkázok.Gyógycipőben járok volt már 2 visszérműtétem.
2016. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
#9 ha ennyire nem szereted, akkor minek csinálod?
2016. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!