Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik jobb munkahely az...

Melyik jobb munkahely az Auchan vagy a Spár netán a Tesco?

Figyelt kérdés
melyik van a legjobban megszervezve általánosságban hol jók a vezetők? én dolgoztam az auchanba ott a vezetés mintha emberibb számba vette volna az embereket... nemrég kezdtem a spárba de ott elég furcsa szemmel néznek rám vagyis a beosztottakra pl találkoztam az interjún az áruház vezetőjével kezet fogunk mondom: gipsz jakab erre a nő: áruház vezető.. érted nem a nevét hanem a pozícióját mondja.. aztán az auchanba minden reggel van egy megbeszélés a menedzserekkel és árufeltöltőkkel.. a spárba ettől elzárkóznak ott csak az osztályvezetők ülnek össze... nem tudom h ez most egyén függő a vezetés összetételétől függ vagy pedig attól h az egyik német a másik francia és emiatt van így... tisztában vagyok vele h mind a kettő szar hely de vhogy úgy érzem h az auchanba emberebben bánnak az emberekkel mondom ezt mindazok ellenére h a spárba negyed annyi a melő és sokkal könnyebb fizikailag negyed annyira se erőltetem meg magamat az auchanbe meg elképesztően kemény volt fizikailag tonnákat is megmozgattam egy nap...aki dolgozott ien pozícióban annak a véleményére nagyon kíváncsi vok előre is köszi a válaszokat!

2016. aug. 4. 23:59
 1/5 PcCsaj válasza:

Természetesen az Interspár a legjobb!!

Majd az Auchan következik, és a Tesco...

( Ez az én véleményem )

2016. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na és eltudnád mondani miért?
2016. aug. 6. 09:38
 3/5 anonim válasza:
En is intersparban dolgozom, es szerintem is az a legjobb. Teny, hogy nem mindig tiszta, hogy mit kell pontosan csinalni de baratsagosak a dolgozok, korlatlan cigiszunet (nyilvan nem illik tulzasba vinni, en kb 5-6szor megyek egy 8 oras napon), ugyanugy lehet beszelgetni az aruhazvezetokkel mint a diakmunkassal, elfogadhato a fizetes es senki se szivat meg ha nem adsz ra okot. Engem meg sose szivattak meg, kitudja adtam e ra okot:D
2016. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
igen, csak az interspar fizet a lehető legszarabbul ezek közül. tudom, ma voltam interjún. és akkor keseregnek, hogy kevesen vannak.. hát ennyi pénzért már ne is haragudjanak de a kutya se megy oda csak akinek már nagyon nincs már más lehetősége
2016. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 konya bence válasza:
100%
Tudom késői válasz de leirom a 2019 es tapasztalatom. Szerintem aruhaza valogatja. Dolgoztam 1 évig aldi ban ami hiperszupernek mondhato. Hat a fizetes tenyleg jovolt 250 mindig megvolt nettoban de a legkor siralmas. Most 3 eve a tesco ban dolgozom penztarba budaörsön. A fizetes hat 190 000 de a legkor olyan jo hogy szinte repul az ido. Ellehet viccelodni a fonokseggel, sot en minden hetvegen pecazni megyek az uzletvezetovel :D szoval nem lehet csak aruhazlancra hivatkozni, uzlete valogatja.
2019. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!