Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Gazdasági informatikus...

A Gazdasági informatikus keresett szakma?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 22:44
 1/3 anonim válasza:

Mind informatikusként, mind gazdasági területen sok álláslehetőség van, évek múlva (mire végzel mondjuk) még több lesz, Európában még több.


A gazdinfó szakról szeretik azt állítani az egyetemek/főiskolák, hogy mindkettő egyszerre, de ez ugye azt is jelenti, hogy egyik sem igazán. Persze ha mindkettő terület közel áll hozzád, akkor nyugodtan válaszd.

2016. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régebben a főiskolán volt egy olyan tantárgyunk, hogy gazdasági informatika, ami egy oltári nagy marhaság volt. Ha ez ugyanaz, akkor semmiképpen nem javaslom.
2016. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első, szerintem ez nem egyetem/főiskola.

Persze lehet olyan is van, de nekem ilyen OKJ-s papírom van.

Szerintem is egy humbug az egész, mert tanultunk gazdasági ismereteket, pl. könyvelést, statisztikát, jogot, meg tanultuk mellette az infót, de ezek sehol sem kapcsolódtak össze.

MAx. annyi lenne a közös pont, hogy a grafikonokat excelben csinálod meg, de azért OKJ-n már nem ilyesmit tanítanak.

Szóval így együtt egy hülyeség.

Ha nincs szükség diplomára, akkor jól hangzik, jól mutat az önéletrajzban, de kb. ennyi.

Nekem érettségi után 2 éves képzés volt, nem érzem, hogy bármi pluszt adott volna.

2016. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!