Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez szemét kérdés lesz, de...

Ez szemét kérdés lesz, de fölteszem: Van-e olyan EUs ország, ahol van álláskeresési járadék akár más EU polgároknak is? (bővebben lent).

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy kimész és benyújthatsz igényt segélyre, amíg keresel munkát, ez azoknak lenne jó ak,ik kevés tőkével rendelkeznek és így meg tudnak élni. Írország ilyen, de ott feltételek is vannak, tehát vagy legyél állampolgár, vagy már dolgoztál 2 évet írországban vagy fizettél X összegű TB-t, van olyan ország, ahol kimész és kapsz segélyt amíg munkanélküli vagy? Amúgy 18 éves vagyok 8 általánossal. Sok migránst láttam chatrouletten svájcból, ha nekik lehet gondoltam Nekem is jár, svájcban van ilyen mondjuk? Csak addig kéne amíg keresek állást. Fiatalként csak pár százezret tudtam férretenni nyári szüneti munkákból, hogy kiutazzak külföldre és ki szeretnék utazni mert a Magyarországgal kicsit sem vagyok elégedet.
2016. aug. 9. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
nincs ilyen. mindenhol kaphatsz, ha volt x idő munkaviszonyod. addig nem. menekülteket ne keverd, az más kategória, ők humanitárius okból kapnak dolgokat.
2016. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Humanitánius okokból? Elmenekült olaszba oké. De onnan ha tovább menekül svájcba akkor miért is menekült? ilyen erővel bármely olasz elmenekülhetne svájcba lakhatásért meg költőpénzért. gazdasági bevándorlót és menekültet ne keverd.
2016. aug. 9. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem attól lesz valaki menekült, hogy te azt mondod-e. Ha a svájciak úgy ítélték meg, akkor menekült.
2016. aug. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen ország, mindegyik, csak előbb le kell húzni X időt munkaviszonyban.
2016. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom.
2016. aug. 10. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!