Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki, aki a Spar sajtpultba...

Valaki, aki a Spar sajtpultba dolgozik/dolgozott, letudná írni, hogy mik a teendők délután?

Figyelt kérdés

Diákmunkán vagyok, és 2 nap délelőtti betanítás után már délután kell mennem, ahol egyedül leszek...kérdeztem dolgokat, amit nem értettem, de ha valaki leírná a legfontosabb dolgokat, azt nagyon megköszönném... :)

Ja és a délelőtt sem ártana. :)



2016. aug. 10. 21:51
 1/5 Nándi91 válasza:
Feltöltöd a sajt pultot, szeletelsz , csomagolsz ès cimkèzel sajtot, kiszolgálod a vásárlókat, rendben ès tisztán tartod az eszközöket ès a pultot :)
2016. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. És az adminisztrációról tudnál írni? Tehát amikor új sajtot kezdek meg vagy a hidegkonyhai részen új "salátát" (pl: korhelysaláta) kell bontani, ill. amikor elfogynak... :-)
2016. aug. 13. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Végül hogy kellett?
2018. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

még most is érdekel? tekintve, hogy két hónapja írtad...

amúgy nagyjából úgy volt, ahogy az első is írta, de ha érdekel valami konkrét akkor megírom. :)

2018. máj. 25. 18:09
 5/5 Nándi91 válasza:

én igazából csak annyit tudok amennyit leírtam, a rendelés az osztályvezetők dolga, legalábbis én eddig így tudtam és így tapasztaltam, neked max annyi a dolgod h szemmel tartod h miből mennyi van és ha valami olyan van h nagyon kell de nincs azt jelzed az osztályvezetőd felé.

Ha valamiből nincs akkor azt nem rakod ki mert nincs és ha vevő kér olyat jelzed neki, hogy sajnos elfogyott.

De amúgy diákmelósoknak amúgy se nagyon szoktak adminisztratív részt adni. Veletek csináltatják a kiszolgálást és az árufeltöltést általában.

2018. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!