Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg ennyit keres egy...

Tényleg ennyit keres egy informatikus Magyarországon?

Figyelt kérdés

[link]


Budapesten egyetem után havi 450.000 ft-s fizetésre számíthatok?



2016. aug. 12. 10:27
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
87%
Nyilván nem 0 tapasztalattal egyből 450000-ret nyomnak a kezedbe, jó pár év munkaviszony után elképzelhető.
2016. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem után br 350-400 ezer forintra számíthatsz. 450re inkább 2-3 év tapasztalattal.
2016. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 2 és mondja az reális.

Érdemes kooperatív képzésben részt venni.

BSc és MSc között nálunk 50k bruttó különbség van.

És ha pénz érdekel és nem az, hogy akinek dolgozol jól járjon, legalább 2 évente váltani kell, de néha előbb is.

2016. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Én 2012-ben végeztem. Pályakezdőként (bár nagyon sok nem munkahelyi tapasztalattal) 280e nettót kerestem, ez 2014-ig 400e-re felment ugyanazon a helyen. Utána váltottam, és 2016 óta már 600e nettót kapok a jelenlegi helyen. BME VIK BSc diploma, hogy nem MSc, az eddig senkit nem érdekelt.
2016. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Ez még kevés is amit írsz,amit utolsó ír na igen az már kicsit jobban hangzik,én olyan 700e kapok 6 év tapasztalattal és nincsen meg még az ELTE proginf BSc-m,azonban vannak kiegészítő képzéseim,a cél alvállalkozói státusz ott még többet tudsz keresni,sőt sokkal sokkal többet,főleg ha elmész külföldre.
2016. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Es_tut_weh ***** válasza:
20%

600 ezer, szóval 2 ezer euró nettó otthon pár éves tapasztalattal?


Ausztriában is pont ennyit keresnél.


Csakhogy otthon a munkások kőkeményen ki vannak zsákmányolva úgyhogy jobban élsz annyiból ott.


Budapest egy valóságos IT Kánaán, úgy élnek az infósok mint a maffia tagok.

2016. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Elnézted Balázs,mert kint ennyiért a bal szemünk nem nyitjuk ki,2000 eurót egy fejlesztőnek több éves tapasztalattal,sok sikert hozzá ha találsz.

Ismétlem fejlesztőkről van szó nem windózos rendszergizdákról,aki kettőt kattint max,talán ők kapnak ennyit.


Igen megdolgozunk mi ezért a zséért.Menj el és képezd magad.

Vagy tessék itt van ez nem programozók,full hiány van belőlük:

[link]

Tessék lehet jelentkezni.

2016. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg ennyit. Most államvizsgáztam hetente hívnak fel. Linkedined legyen. Angolul tudj. Valamelyik nap 400 alá mondtam a telefonban, és a HR -es csaj mondta, hogy az alá semmiképp nem megyünk. Végre lehet pénzt keresni Magyarországon.
2016. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Es_tut_weh ***** válasza:
27%

hát pedig itt a programozó keresnek nettó 2000-2500 között..


ÁLomvilágban élsz.


Attól mert Magyarországon keresel 600 ezret, Nyugaton nem fogsz 2,5 mjilliót.


Svájcban se nagyon, az meg atomdrága ország.

2016. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

Hogyne,2000-2500 euróért sose fogsz kapni fejlesztőt,SOHA.

Nem éri meg,itthon én most többet keresek még diploma nélkül,ne viccelj már,kint meg drágább a lakás,majd elképzelem,kimegyünk kint akár kevesebbért is nyomorogni,jó üzlet.

Gondolkodj.

Esélytelen jó programozót ennyiért találni,egy csicska kis nyomit esetleg,de egy önmagára igényeset SOHA nem fogsz.

Nem élek álomvilágban teszek érte,hogy gazdag legyek.

Te mit teszel ezért?

Olvasd el a cikket amit küldtem.Ott hegesztőkre vonatkozik a dolog,végezz el egy ilyen szakmát és ne rinyálj az alkesz nyomi munkásokért.

Kit érdekelnek?Maguknak köszönhetnek mindent,elbalf..szkodták az életüket.Mindenki annyit ér amennyit tesz érte és tud és fejlődik.

A sikeres ember magával törődik,a sikertelen rinyálj és mással törődik.

2016. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!