Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában jobb lenne élni...

Angliában jobb lenne élni mint Magyarországon? Többi lent

Figyelt kérdés
Nos, most vagyok 18 éves és közgazdásznak tanulok. Lesz egy középfokú német és közgazdász vizsgám. Azt tervezem hogy ezután leteszek egy emelt angolt az ELTE-n vagy a BGE-n (esetleg Corvinus), de folytatom a közgazdász tanulmányaimat. Ezután ki szeretnék menni Angliába, szerintetek először is h találnék munkát? Kicsit félek előre, mivel nincs amerikai ismerősöm aki tudna ebben segíteni. Azt sem tudom h esetleg melyik környék az ahol lehetnének magyarok. Mindenképp házat szeretnék majd kint venni.

2016. aug. 12. 14:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Egy kisebb ízelítő Angliáról :) [link] De tegyük hozzá, hogy nekem nincs diplomám, és német nyelvtudásom ezért előnyben vagy.

:)

2016. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! :)
2016. okt. 16. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!