Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes lenne kiköltözni...

Érdemes lenne kiköltözni Japánba? Japánban jobb a megélhetés? Én mint anya egyedül nevelem fiam jobban élnénk mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
Fiam japánt szeretne tanulni, ott is szeretne élni és nekem sincs kifogásom ellene, én is imádom Japánt.
2013. dec. 7. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha neked annyi az infód hogy a fiad szereti Japánt, akkor sok sikert..

Ugyanis ha utána jártál volna tudnád, hogy Japán nehezen fogad be bevándorlókat és megvan hogy évente mennyi embernek adnak letelepedési és munkavállalási engedélyt.

Azt sem árt tudni, hogy ha valaki nem tud japánul annak nincs ott jövője.

Azt is jó tudni, hogy Japán nem olcsó ország. A szállás drága. AZ élelem az otthoni árakhoz képest drágább..

Nem a hasamra ütöttem. Éltem kint 1 évet Japánban (a férjem Japán) de még én sem kaptam tökéletes angol nyelvtudással állást..


Jó tanács: Olvass utána, járj utána mielőtt megígérnéd a fiadnak hogy Japánba költöztök..

2013. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

"Fiam japánt szeretne tanulni, ott is szeretne élni és nekem sincs kifogásom ellene, én is imádom Japánt."


Ezek aztán nyomós érvek, nem mondom! Tudsz japánul perfekt? Milyen végzettséggel rendelkezel? Tisztában vagy-e avval, hogy Japán egy teljesen más világ. Egy európai csak nagyon nehezen tud beilleszkedni az országba.

2013. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1. válaszoló: drágább...


2. válaszoló: "Tisztában vagy-e avval, hogy Japán egy teljesen más világ."


Mindketten mondtok fél infókat, sőt negyen indókat. Ezzel senki nem megy semmire. xD "Olvass utána." Az emberek azért kérdeznek itt, mert nem tudják hol keressenek erre rá ezért kérdeznek, hátha valaki volt kint és leinfózza a dolgokat. a KÉRDÉSRE a VÁLASZT, de ezek szimplán mellébeszélések.


HA válaszoltatok volna a kérdésre és mellé nyomtátok volna ezt a rizsát annak még lett is volna értelme. Bocsi, én sem tudok rendes választ írni. Rákattintottam erre a lassan 10 éves kérdésre mert kíváncsi voltam, hogy mik a válaszok. Valószínűleg már nem is aktuális, de mondjuk engem érdekelne, szóval aki tud rendes választ írni, nem szidni és mellébeszélni, az leinfózhatná.

2023. febr. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!