Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sokakkal csinálják ezeket a...

Sokakkal csinálják ezeket a diákszövetkezetek?

Figyelt kérdés
Először csak másoktól hallottam, hogy az a diákszövetkezet, aminél vagyok, valamikor "elfelejti" utalni a fizetést, így csak később jön meg, vagy ha időben, akkor nem a teljes összeget. Másik, hogy az ember fölöslegesen megy el a munkahelyre, mert nincs felírva aznapra, vagy elküldik 1-2 óra után, mert "nem kell". Ezek velem most kb egy héten belül történtek meg, eddig nem volt probléma, de mondanom se kell eléggé felbasztak most... másnál ilyen tapasztalatok?

2016. aug. 14. 11:57
 1/1 MZ.per.X ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy jártam egy helyre hónapokig, adott rendszerességgel, aztán vizsgaidőszakban 2 hetet nem mentem, utána meg közölte a diákmunkás csaj fennhangon, hogy "hát vannak fix emberek, és azokat részesítik előnyben". Ami elég poén, tekintve hogy amíg jártam, szinte naponta cserélődtek az emberek és folyton azt hallottam hogy több diák kellene.


De volt ahol eléggé a gyárra volt bízva a dolog, mondták hogy ha megyek annak örülnek, ha nem akkor sincs gond, így abban maradtunk hogy hét elején mindig leegyeztettem hogy tervezek menni és úgy tettek műszakba, aztán az alapján számoltak el az iskolaszövetkezet felé. Ráadásul egyetemi szövetkezet volt, ott korrektül kifizettek mindent.

2016. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!