Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Deichmann-ban mi a munkaruha...

A Deichmann-ban mi a munkaruha elvárás?

Figyelt kérdés

Nem rég jött a telefon hogy felvettek, de nem tudom hogy készüljek. Mibe kell dolgozni; pl. farmernadrág stb.???

A válaszokat előre is köszi!!!



2016. aug. 14. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem, saját nadrág ás deichmann póló van az ott dolgozókon

vásárlóként lesz.rom, mi van rajtad, ha tiszta vagy, nem vagy büdös és udvarias vagy

2016. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó a higénia alap. Természetes, hogy tisztán és ápoltan jelenek meg dolgozni. De én most inkább a cég munkaruha követelményére voltam kiváncsi.
2016. aug. 14. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Zöld póló, a nadrág saját.

Én vásárlóként sem sz.rom le, hogy mi van rajtad, mert szeretném tudni, hogy eladó vagy-e, vagy csak egy másik nézelődő.

Jártam már úgy, hogy segítséget kértem, de mosolyogva válaszolt a lány, hogy ő nem eladó.

És úgy is jártam, hogy tőlem akartam segítséget kérni.

Egy cipőboltban túl sok tevékenység nincs, jössz-mész a sorok között, rendezgeted a cipőket, pakolászol, ergo egyenruha nélkül egyáltalán nem egyértelmű, hogy ki az eladó.

2016. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
" Egy cipőboltban túl sok tevékenység nincs " Tényleg? Ezt honnan veszed?
2016. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3


Nincs túl sok tennivaló, aha.... :D :D :D

A vásárlónak nyilván csak annyi tűnik fel, hogy ott téblábolnak az eladók, egész nap csak elsétálgatnak a boltban, de elhiheted, hogy nem kevés munka van abban, hogy te csak úgy válogathass egy üzletben, pl. az áru se magától csomagolódik ki a raktárban és kerül aztán polcra meghatározott rendszer szerint :)

2016. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Felvilágosítanálak, hogy de igen böven van mit csinálni. Nagyon kell pörögni, hogy mindennel elkészüljünk időben. Emelett hatalmas a forgalom, és 5- 10 vásárlóra jó ha jutt 1 eladó.
2016. okt. 6. 22:22
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Egy kicsit értelmezni is kellene. a leírtakat!

Nem azt írtam, hogy semmit nem kell csinálni, hanem hogy amit kint az eladótérben csinál egy eladó, azt akár egy vásárló is csinálhatná, hogy kivesz egy cipőt, vagy próba után visszateszi, tehát ha épp nem állsz a kasszában, és nincs rajtad egyenruha, akkor tényleg nem egyértelmű.

De egy ilyen kérdésnél ezen hisztizni, mikor nem ez volt a lényeg... gratulálok!

2016. okt. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem, nem tudná egy vásárló csinálni, sőt amit írtál, baromira nem képesek a vásárlók visszatenni azt a cipőt onnan ahonnan elvették, bár szerintem a nagy többség nem is akarja visszatenni. Új áru esetén is mint ahogy írtam, meghatározott rendben kell betenni a cipőt a helyére, nekünk ehhez külön leírás van és egy egy tetemesebb árumennyiség után bizony nem kis meló tevékenykedni az eladótérben, még ha a vásárlónak ez csak úgy tűnik, hogy téblábolunk a sorok között némi dobozzal a kezünkben.
2016. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
érdekes #8-as, én értem, hogy mit írt a #7-es kommentelő, erős szövegértési problémáid vannak úgylátom
2016. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jééézusom... ide egyesek csak kötekedni járnak?


ÉRTELMEZNI nem sikerül?

segítsek, vagy úgy se menne?


köszi utolsó, érti ő is, csak vannak olyan emberek, akik megőrülnek, ha nem köthetnek bele a másikba.

2016. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!