Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő informatikusként...

Pályakezdő informatikusként (szakma érettségivel) mennyit tudnék keresni?

Figyelt kérdés
Bármilyen területen. Interjún megkérdezik mennyire gondolok, mennyit érdemes mondanom?

2016. aug. 16. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez az a szakma amiben a tudásod számít. Ha tudsz annyit, hogy megadjanak bruttó 1 millát, akkor a papír nem fog akadályozni, hogy megkeresd.
2016. aug. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pályakezdőként nem tudom megitélni magamról hogy a mostani tudásom mennyire elég éles helyzetben. Akkor ez azt jelenti örüljek ha minimálbérrel indulok?
2016. aug. 16. 12:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 120-130-nál én nem hiszem, hogy sokkal többet. Multinál esetleg a 150, de az nagyon max. Esetleg ha beszélsz jól angolul, és az szükséges az álláshoz, az lehet egy picit több.
2016. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Junior programozó megkaphatja a 200k-t. Hogyha csak programokat tudsz feltelepítgetni, meg windows újratelepíteni akkor 100-120...
2016. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Ez a kedvencem, mi az, hogy informatikus?!

Szoftver üzemeltető vagy C programozó?


Egyébként főiskolán szerzett, számítástechnikai programozó PAPIROM nekem is van.

2016. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó és mit dolgozol ha szabad kérdezni?
2016. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg javítóműszerész vagyok egy multinál.
2016. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg én csak papírral rendelkezem és nulla gyakorlattal, vagyis pályakezdő vagyok. Suliban nagyon jól ment a PHP és a MySQL programozás, illetve a hálózatépítésből is jó voltam. De rendszergazdai dolgokkal is könnyen meg vagyok. Persze, hogy ezek hogy működnének éles helyzetben már más kérdés, éppen ezért vagyok tanácstalan hogy mennyit kérhetek ha kérdezik és mennyire számíthatok.
2016. aug. 18. 02:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Hat nem akarlak elszomorítani, de amit hallasz a neten, hogy mekkora hiány van az infosokbol, és milyen jól keresnek az sajnos nagyrészt kamu. Nekem van két infos diplomám (ELTE, BME). Ráadásul budapesti vagyok és nagyon szenvedek vele. 8 éve programozók és ha megadják a minimálbért akkor össze teszem a kezem. Tesco pénztároskent is többet keresnek, de azt utálom.
2016. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, öcsém, ha a PHP sem megy, inkább hanyagold!
2016. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!