Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sokat keresgéltem már az...

Szgabigabi10 kérdése:

Sokat keresgéltem már az interneten, hogy hogyan is lehetne pénzt keresni a weben. A tőzsdét már tanulgatom, de nem ilyen jellegűre gondoltam. Milyen ötleteitek vannak, amik már nektek is BEVÁLTAK?

Figyelt kérdés
Nem csak egy ötletet szeretnék kapni, hanem amit ti is jelenleg használtok, és tudtok benne segíteni, hogy én is elkezdjem. Akinek hasznos ötlete van és működik, felajánlom számára a bevételeim egy részét!?

2016. aug. 29. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Eladtam cuccokat a vaterán.
2016. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Ne legyenek reményeid, Kérdező, ezek a "keres pénzt netezéssel" hülyeségek egytől-egyik lehúzások. Ha szerencséd van, ingyen dolgozol, ha nincs, még jól le is húznak zsetonnal. Alapból, ha nincs munkaszerződésed senkivel, milyen jogcím alapján fizetne?

A következőket fogod találni:


- MLM-átverés

- Fogyasztói csoport átverés

- Bedolgozásos átverés (fizess be 900 forintot, küldd el ezt 2 embernek és kérj tőlük 900 forintot...)

- Forex, póker, meg egyéb szerencsejátékok

- PTC baromságok (egybillió kattintás után kapsz 0,00000001 dollárt)

- Cashfiesta meg egyéb "pénztermelő" programok. Fizetni egyik se fog, de legalább jól telerakja vírussal a géped, oszt fizethetsz mint a katonatiszt hogy megjavítsák.

2016. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

hosszú és fáradtságos munkával felépítesz egy weboldalt, aminek van minimum napi 3000 látogatója.. aztán gondolkozhatsz a pénzkeresésen.


vagy megtanulsz programozni mondjuk javat, és írsz egyszerűbb androidos appokat.


minden más szerencsejáték kategória.

2016. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Nincs mit hozzá tenni az előzőkhöz. Százmilliók szerte a világban szeretnének a otthon ülve a neten pénzt keresni, de az talán csak 0,01%-nak sikerül.

Opciók: távmunkában programozni, százezres nézetsségű videókat készíteni, nagy látogatottságú weboldalt készíteni, és reklám helyeket eladni. Esetleg online boltot nyitni, amikből amúgy már Dunát lehet rekeszteni. Ezek mind sok munkát, és szaktudást igényelnek.

Persze van a tőzsde is, de az még rosszabb, mert ott még bukhatsz is. Ráadásul komoly tőke kell hozzá. Az átlagos éves hozam kb 7%, tehát ha van 10 millió forintod kockáztati a tőzsdén, akkor jó esetben havi bruttó 58 ezer forintot profitálhatsz.

2016. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
A tengerentúlon tizenévesek lesznek dollármilliomosok egy-egy jó ötlettel. Találj ki egy népszerű weboldalt, alkalmazást, szolgáltatást, irodalmi művet stb., természetesen nem magyar nyelvű piacra.
2016. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt rengeteg penzt lehet keresni: [link]

Csak ne felejts el adozni :D

2016. aug. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

"A tengerentúlon tizenévesek lesznek dollármilliomosok egy-egy jó ötlettel."


Aki lepontozott, pontosan mivel nem ért egyet?


[link]


[link]


[link]

2016. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!