Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresők kiskönyve....

Álláskeresők kiskönyve. Muszáj kitölteni?

Figyelt kérdés

Munkaügyi központban adták. Nem említette az ügyintéző, hogy most mit kezdjek vele. Kiközvetíttek egy céghez, de az állás már betelt mire mentem.


Még a munkaügyin a kiskönyvbe beleírta az ügyintéző csaj, a dátumot, hogy meddig kell utána érdeklődnöm a melónak (ezt a dátumot az előírt jelentkezések oszlopba írta).

Ja és a dátum alá még írt valamit, amit nem bírok elolvasni... valószínűleg rövidítve van.

Van még egy tényleges jelentkezés oszlop. Oda írjam azt a dátumot, amikor kint voltam a cégnél meló ügyben?


2016. aug. 30. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Kaptál közvetítői lapot? Azokon kellene rajta lennie ezeknek az információknak. Azt kellene a cégnek is kitölteni, és a munkaügyinek visszaadni. Reklamálj a munkaügyibe szerintem, de ha a cég azt mondta neked, hogy betelt az állás, akkor ezt mond a munkaügyinek, és elvileg semmi dolgod nem lenne utána. Ha pedig mégis kiküldenek, megkéred a céget, hogy valahogy igazolják le, hogy ott voltál, akár úgyis hogy a kiskönyvbe írják bele. De ha kiközvetítenek egy helyre, általában postán szoktak küldeni egy közvetítői lapot is.
2016. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!