Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kirúghatnak azért, mert...

Kirúghatnak azért, mert lassabb vagyok a többieknél a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Én a minőségre fektetem a legnagyobb hangsúlyt, hogy véletlenül se hibázzak, de emiatt kicsit lassabb vagyok mint a többiek.

Kirúghatnak ezért?


2016. szept. 6. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem akarlak elszomorítani, de manapság? Sajnos igen.

Amúgy én is ilyen vagyok, kicsit lassabb de próbálom pontosabban.


Egyszer dolgoztam spar-ban. Szépen pakoltam fel a polcra a dolgokat elrendeztem hogy normálisan nézzen ki, odajött a főnök lebaszott, adjam oda a dobozt és odab*szta az összes tésztát zacskót hogy jól van az úgy. És én voltam a rossz, mondom ha nektek ez kell keressetek egy ilyet, fel is mondtam másnap.

2016. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Manapság bkit kirúghatnak bmiért, még ok sem kell hozzá, próbaidő alatt meg eleve nem.
2016. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ki.
2016. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Én is így vagyok ezzel, de nem igazán szoktak cseszegetni emiatt. Ha az elnagyolt, kapkodós munka többet érne nekik, akkor már rég kirúgtak volna.
2016. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mennyivel lassabb. Ha tartod a határidőket és nem állnak a többiek a Te munkád miatt, akkor nem hiszem. Jó lenne tudni, hogy milyen munkáról van szó. Ha esetleg a főnököd figyelmeztetett, hogy lassú vagy, akkor inkább "hibázz" és legyél gyorsabb, bár akkor meg az lesz a baj. Persze az optimális az lenne ha a gyorsaság és a pontosság egyszerre lenne meg. Ha tanulható, rutinfeladatokról van szó, akkor idővel illik gyorsabbnak lenni. Ha gondolkodni és problémát megoldani kell, akkor az első kérdésem érvényes. Ha nincsenek megelégedve a munkáddal, kirúghatnak. Tudd meg, hogy mi az elvárás és próbálj alkalmazkodni.
2016. szept. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a többiek sem gyakran hibáznak, mert akkor meg őket rúgnák ki... Ha ők hasonló minőséget produkálnak rövidebb idő alatt, akkor tényleg igyekezz inkább. Az mondjuk tényleg nem mindegy, milyen munkakörről beszélünk.
2016. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, na kirúgtak vagy megy a dolog?
2017. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!