Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan legyek sikeres?

Hogyan legyek sikeres?

Figyelt kérdés

Kedves mindenki!


21 éves egyetemista vagyok. Mostanában egyre gyakrabban foglalkoztat a jövő gondolata, az, hogy mi lesz velem N+1 év múlva, hogyan fogok élni, lesz-e egyáltalán lakásom, jól fizető munkám, stb... Budapesten élek, világ életemben itt éltem, jelenleg rokonoknál lakom. Még szerencsés vagyok, hogy náluk lakhatok suli alatt, de utána jó lenne külön költözni, de az albérletárak mellett ezt esélytelennek látom.


Jelenleg kb. a 0-án vagyok (örököltem volna 15 milliós lakáshitelt, érthetően visszautasítottam). Hogyan tudok 5-10 év alatt összeszedni annyi pénzt, hogy be tudjak fektetni egy 15-20 milliós lakásba? Plusz nem szeretnék egyik napról a másikra élni. El kellene adnom a lelkemet MO-n a sikerért? Elmenni k.rvának?


Kicsit elveszetten érzem magam.



2016. szept. 8. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit tanulsz?

Kikkel veszed magad körbe?

2016. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a huszonévesek igen kis részének van saját lakása, vagy bármilyen befektetése, önerőből meg főleg nem. 21 évesen nem igazán kellene emiatt elkeseredned, én 28 vagyok, és nekem sincs semmim, pedig elég jól keresek, de nem vagyok hajlandó 10-15 évig kuporgatni egy 40m2-es budapesti lakásra. Szerintem inkább tanulj, akkor lesz jól fizető állásod, és eldöntheted, hogy gyűjtögetsz, vagy mondjuk utazgatsz, de az albérlet kifizetése biztosan nem lesz gond.
2016. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj élhető szakmát aztán húzz el az országból.
2016. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!