Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írnátok nekem olyan karriertör...

Írnátok nekem olyan karriertörténeteket/életpályákat, amelyekkel lehetséges +40 milliós autót vásárolni?

Figyelt kérdés
Direkt nem szakmát írtam, mert nem elég a tanulás, komoly kapcsolati rendszer, szerencse és miegymás szükséges. Ha esetleg ti vagy valamely ismerősötök ilyen gazdag, akkor szívesen várom a történeteket. Én egyébként informatikusnak tanulok, bár nem vagyok olyan jó képességű, viszont mindig csodálkozva néztem azokat az embereket, akik több tízmilliós Porschekban/AMG Mercikben ültek, hogy ők vajon hogy csinálták (és ráadásul nem is voltak idősek, olyan 25-35 közöttiek). Az ilyen emberek tényleg kivétel nélkül a jóba születtek bele vagy van lehetőség rá, hogy az ember 0-ról felkapaszkodva erre a szintre jusson el? Ha igen, akkor hogyan?

2016. szept. 11. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

0ról 25 éves korodig kb esélytelen, 35éves korodig meg 1-2% esélyed van.


programozz le egy weboldalt, amit szeret a nép és begyűjt pár 100 millió felhasználót, majd add el a céget egy multinak.

2016. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Hogyha összehozol valami újat ami sok embernek kell akkor sima ügy.
2016. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
dolgoztal mar magyar kkv-nal? Fel szivod az eu-s tamogatast, dolgozoknak nyomod a boritekos fizut, ugyeskedsz ahol tudsz, hitelre megveszed a nagyhazat, lizingeled a porshedat es te fogsz tunni az elet csaszaranak.
2016. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem el lehet érni legális és korrekt eszközökkel is, de idő kell hozzá.

1. Tanulj meg valami speciális dolgot. Pl, infón belül SAP, vagy vezetői képességek. Plusz angol felsőfokon. Olyat válassz, amit jól megfizetnek.

2. Utána kezdj el dolgozni ezen a területen. Közben is folyamatosan fejleszd magad és figyelj a karrieredre

3. Minden bevételedből rakj félre minél többet

4. Ezt a félrerakott pénzt fektesd be: legyen közte biztonságos (pl. állampapír) és kockázatosabb is, pl. ingatlan, saját cég vagy más cégébe csendestársként beszállsz, tőzsde, stb.

Ha ezt évekig csinálod, garantáltan sok pénzed lesz.

Olvass sikerkönyveket, Kyosakit, vállalkozásról, befektetésről könyveket - gyakorlatban hasznosítható dolgokat tanulj, ne elméletet.

És keress egy mentort, aki már elérte azt, amire Te vágysz és hajlandó téged tanítani.

2016. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fundamenta
2016. szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!