Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megteheti a munkáltató, h...

Megteheti a munkáltató, h olyan munkakörbe rak át, ahol a jelenlegi fizetésemhez képest nettóba 25%-kal kevesebbet kapok majd?

Figyelt kérdés
És ha én ezt nem fogadom el,elengedhet felmondási idő letöltése nélkül?Vegkielégítést megkapom?Több mint 3éve vagyok az adott helyen

2016. szept. 11. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megteheti. Neked nem kötelező elfogadni, ő felmondhat neked ilyenkor. Ennyi.
2016. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is nekem kell felmondanom?Mi az eljárás módja ennek?
2016. szept. 11. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem rakhat át. Kapsz egy teljesen új munkaszerződést. Ha aláíród akkor átrakott hogyha nem írod alá akkor maradsz a mostani munkakörödben. Hogy ezután felmond-e, azt csak ő tudja.
2016. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, mi áll a jelenlegi munkaszerződésedben.
2016. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mi van a jelenleg érvényes munkaserződésedben.


Nagy rá az esély, hogy FELAJÁNLHATJA az új munkakört te pedig vagy elfogadod vagy nem. Ha nem fogadod el akkor részedről mintha mi sem történt volna. Ők pedig felmondhatnak neked rendes munkaadói felmondással. Ez esetben jár minden, végkielégítés, felmondási időd felét kötelesek elengedni (de megtehetik, hogy elengedik az egészet is - természetesen kifizetve).

2016. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha jól értelmeztem az utolsó választ,átraknak,amit én nem vagyok köteles elfogadni,és ebbe az esetben oda kell h adják a végkielégítést,és ezen felül még a felmondási időt is kifizetik???Ilyen sok bőrt le lehet húzni egy multiról?
2016. szept. 11. 17:40
 7/8 A legböszmébb Feri ***** válasza:
100%

"Ilyen sok bőrt le lehet húzni egy multiról?"


Egy multinak a te fizetésed meg a 2-3 havi végkielégításed aprópénz. Egy cella egy Excelben.

2016. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De azért elég sóherek is ám a multik,nem arról híresek,h szeretnek fizetni!
2016. szept. 12. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!