Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi abban a poén ha egy vezető...

Mi abban a poén ha egy vezető szándékosan rosszul valósít meg dolgokat?

Figyelt kérdés

Pl. van egy dolog, amin ha javítana, akkor nagyobb bevétele lehetne, de ő nem teszi meg és nem is adja ki senkinek feladatnak.

Ha szólsz neki, csak legyint, hogy jó ez így.


2016. szept. 12. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Konkret pelda?


Lehet jobb otlete van.

2016. szept. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akár pénzt is menthet a cégből...
2016. szept. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Konkrét példa? Ez egy fiktív példa lesz.


Pl. van egy élelmiszerboltod, amiben gyümölcsöt, zöldséget is árulsz. De ezeket nem egy helyen tárolod, ami logikus lenne, hogy a vevő meg tudja találni, hanem szanaszét a boltban rendezetlenül.

Amikor megkérdezed az eladót, hogy hol találod a krumplit, akkor ő odabök egy olyan szintű választ, hogy a joghurtok itt vannak.

2016. szept. 12. 08:17
 4/8 A kérdező kommentje:
2, ezt hogy érted?
2016. szept. 12. 08:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán nem ért hozzá.


Egyébként úgy értem, hogy pl gyümölcsöt megveszi 100 ft-ért, szerez számlát 200-ért, elkönyveli, hogy meg-

romlott, leírja mind a 200 ft-ot veszteségnek, eladja

pálinkának 80 ft-ért...


De ez csak egy hirtelen példa volt :)

2016. szept. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erdekes pelda volt. Olyan alkalmazott kell aki tudja mi vol van. Akarhol voltam.. tobb orszagban.. segitettek abban hogy mit hol talalok. Persze csak akoir ha sietnem kellett. Altalaban megkeresem magamnak.
2016. szept. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6, igen, olyan kellene, aki tudja mi hol van. De ha szólsz neki, hogy ez a probléma előállt, akkor azt mondja, nem baj, jól van ez így.
2016. szept. 12. 08:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy hülye a főnök. Lehetnek az átalakításának olyan járulékos költségei, amiről nem tudsz. Adminisztráció, szabályzói vagy törvényi előírások, stb.


Én műszaki területen dolgozom. Ha van egy elgépelés egy használati utasításban, többnyire nem javítják, mert újra kellene vizsgáltatni az egész dokumentációt, ami milliós tétel. És ez csak egy példa.

2016. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!