Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Belvárosi cukrászdába való...

Belvárosi cukrászdába való felszolgálói munkához Szerintetek szükséges nyelvismeretet?

Figyelt kérdés
Ma kéne bemennem állásinterjúra,de nem is a szakmámba vág,ráadásul idegen nyelvet sem beszélek. Egyre jobban izgulok,és olyannyira hergelem magam,hogy már érdeklődni is Félek.
2016. szept. 12. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha behívtak, akkor menj el.

Ha teljesen alkalmatlan lennél, akkor nem hívtak volna be.

2016. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha lesz ott kollégád, aki beszél nyelvet, akkor nem gáz.

De a belvárosi helyekre sok külföldi is beül.

2016. szept. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne érdeklődj, hanem menj be. Veszíteni nem veszthetsz vele.

Az álláshirdetésben nem volt idegen nyelv ismerete megjelölve elvárásként?

2016. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi megjelölve. Jelenleg munkanélküli vagyok már 1 hónapja,nagyon kéne valami meló,ezer közül ez hívott vissza,de közöm nem volt soha a vendéglátáshoz. Csak nem szeretnék nagyon beégni.
2016. szept. 12. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Mint írtam, vesztenivalód nincs... Ha nincs munkád, akkor pláne. Már 1 hónapja munkanélküli vagy? Szerintem az még csak... hidd el, nem megy egyik percről a másikra, türelem.

Lehet, jó lesz, csak legyen egy kis önbizalmad hozzá. Egy remegő nyuszit senki nem szívesen alkalmaz - gondolj erre :-)

Ha kérdezik, milyen szintű nyelvtudásod vagy gyakorlatod van, ne kertelj, mondd el az igazat. Inkább legyenek tisztában a tényekkel, minthogy utána bukj bele. Amúgy is valószínűleg próbaidővel vesznek fel - azalatt sok minden kiderülhet mindkét részről...

2016. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Végülis megvolt az interjú? :)
2016. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,megvolt. Megköszönték hogy dög őszinte voltam, és mivel látják rajtam hogy dolgozni szeretnék,kaptam lehetőséget. Köszönöm a biztatást,sokat jelentett! Köszi tényleg
2016. szept. 13. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi a tudósítást - örülök, hogy sikerült - kívánom, jó legyen a hely. (3-as, 5-ös vagyok)
2016. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!