Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha felhívom a HR-est időpont...

Ha felhívom a HR-est időpont változtatással kapcsolatban abból származhat valamilyen gondom?

Figyelt kérdés

Ma hívtak fel, egyeztettünk is egy időpontot, de utólag jöttem rá, hogy az nekem mégse olyan jó. Ez egy diákmunka, de komolyabb, a szakomhoz kötődik, így fontos nekem. Lehet abból gond, hogy másik időpontot kérek már holnap? Mondjuk rossz szemmel néznek rám emiatt (úgy érzik majd, mintha sokat kéne bajlódni velem)?

Lehet, hülyén hangzik a kérdés, de nem vagyok még tapasztalt ezekben a dolgokban.



2016. szept. 13. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne mégis? Bármikor valami közbejöhet, nem kell ennyire ráparázni.
2016. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a HR-esen múlik, sok közöttük a magától elszállt példány, de akad rendes is...
2016. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben nem kéne. Ha időben szólsz nekik, akkor nincs gond. Nekem olyan is volt, hogy a cég halasztotta el az interjút. Mondjuk az már kicsit kínos volt, hogy ezt többször is megtette.
2016. szept. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" Ez egy diákmunka, de komolyabb, a szakomhoz kötődik, így fontos nekem"


Nos, ha NEKED fontos, akkor én a helyedben eldönteném, melyik a fontosabb: ez az interjú vagy ami miatt el akarom halasztatni az interjút. Lefordítva: melyik fáj jobban? Ha emiatt esetleg nem vesznek fel ide vagy ha nem mész el arra a bizonyos másik dologra.

2016. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz.

Mindkettő nagyon fontos, lehetőleg nem akarok választani a kettő között.

2016. szept. 14. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!