Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy érettségivel és egy banki...

Egy érettségivel és egy banki irányzatú szakmával lehet jól keresni?

Figyelt kérdés

Érettségi után még szeretnék egy szakmát szerezni,és mivel kereskedelmi suliba érettségizek( oda is jártam) ezért utána választhatok és nekem valami bankügyekkel kapcsolatos szakma tetszene (ami van is itt a suliba) ..Ha azt is megszerezném akkor jól tudnék keresni?

Mondjuk nettó 130.000- 140.000 körül már nem olyan rossz.



2016. szept. 19. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

A nettó 130-140 az konkrétan semmi.


Érettségivel + szakmával ennyit simán megkereshetsz sok helyen.


Nem tudom, miféle szakma van abban a suliban, mert a bankokban az egyszerű ügyintézőknek is diplomája van, anélkül fel sem vesznek.

Nem keresnek rosszul, de nem ér véget a munkaidejük 3kor vagy 4kor. Attól, hogy a bank bezár, és ügyfelet nem fogadnak, az ügyintézők estig ott ülnek, és nincs elszámolva a túlóra.

2016. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy csomó állást néztem kíváncsiságból ,nem mindegyikhez kell diploma ,sőt,ügyintézőknek sok helyen érettségi + olyan irányú szakma kell.

Meg ismerősöm is van érettségi +szakmával szintén bankba

Egyébként egy két képzés a sulinkból :

Pénzügyi-számviteli ügyintéző (érettségi után)

Pénzügyi termékértékesítő (szintén érettségi utàn)

Ha pl elvégzem valamelyiket (pl a bankosat) akkor meg lehet érettségi + szakmával a nettó 140.000?

2016. szept. 19. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!