Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alkalmaznának engem valahol...

Alkalmaznának engem valahol mint fordítót úgy, hogy csak egy 5-ös angol érettségim van?

Figyelt kérdés
Nincs nyelvvizsgám, az érettségit leszámítva nincs papírom arról, hogy beszélem a nyelvet, viszont heti rendszerességgel fordítok angolról magyarra különböző témájú és nehézségű szövegeket, és a visszajelzések alapján "értek is hozzá". A kérdés, hogy így tudnék-e a fordítással valahogyan pénzt is keresni, vagy mindenképpen szükséges egy közép- vagy felsőfokú nyelvvizsga?

2016. szept. 26. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha angol a nyelv akkor kizárt.
2016. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár éve fordítóiroda nekem adott munkát felsőfokú nyelvvizsgával. De olyan keveset fizetett, hogy többet nem vállaltam, pedig utána még sokszor hívogattak. Ha vállalod, hogy 500 Ft/oldal, akkor persze, mivel ennyiért nem sok palimadarat talál.
2016. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
500 Ft / oldal? Én simán vállalnám :)
2016. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8-as betűméret, semmi sorköz. Én 5 oldalba tördeltem, az nekik 1 oldal volt. Szakszöveg, kb. 2 napig szenvedtem vele. Persze nem vagyok gyakorlott fordító, valakinek ez biztos gyorsabban megy. De ez elég rossz órabér mindenképp.
2016. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!