Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyie zavaró egy társkapcsol...

Mennyie zavaró egy társkapcsolatban ha munkahelyen ugyanez a két ember közt alá fölérendelt viszony van? Mindkét variánra szól a kérdés.

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Annyira, hogy normalis cegnel ezt igyekeznek elkerulni.
2016. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Azt hittem, hogy a kérdés alá még írtál valamit... :-)

De ha ennyire általános a kérdés, akkor a válaszom: munkahely/munkaviszony és emberfüggő.

2016. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor ilyen csak filmekben vagy hogy nappal szigoru igazgató s félénk titkárnő, éjszaka meg szigoru domina és sárbatiport szolga?
2016. szept. 29. 14:49
 4/8 sanyinak ***** válasza:
86%
Az is rossz lehet, ha egy pár az összes idejét együtt tölti...
2016. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Apám főnöke volt anyámnak (iskola). Szerintem semmi gond nem volt belőle.
2016. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legböszmébb Feri ***** válasza:
100%

Külföldi tulajdonú nagyvállalatoknál, legalábbis ott, ahol én eddig megfordultam, nem lehetett egy reporting line-on egy (házas)pár két tagja.

Hogy a jóféle magyar kkv-k esetén mi a helyzet, nem tudom, ezeket messziről elkerülöm.

2016. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Na, hogy ilyen szépen lehúztátok a 2-es választ - ami szerintem totál semleges, akkor leírom:

2 évig dolgoztam úgy, metrónál, hogy én segédvezető voltam, az élettársam meg vezető és SEMMIFÉLE konfliktust nem okozott, hogy Ő a "főnök". SŐT! Olyan is volt, hogy már én is vezető voltam, de segédvezetőnek voltam beosztva és akkor sem volt gond. Mindenki tudta, "hol a helye", kinek mi a feladata.


Csak az a baj, hogy itt mindjárt rögtön arra asszociál a többség - szerintem -, hogy egy irodában/cégnél a főnök felesége a beosztott, akinek sokkal több minden megengedett...

2016. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én mondjuk abban gondoltam inkább veszélyt hogy az egyik a másiknak parancsol
2016. szept. 29. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!