Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munkavállalók! Mit...

Külföldi munkavállalók! Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy szivesen kimennék küldölre dolgozni, de nem bírja a lábam a nehéz fizikai munkát.

Melyik a legkönnyebb szakma odakint, amit viszonylag könnyen találok, mégsem megeröltető túlzottan?


23/L


2016. okt. 3. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
pénztáros, ott csak ülni kell, tudsz nyelvet jól amúgy?
2016. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Angolul tudok, van középfokú nyelvvizsgám is. Szobalányként esetleg? az nagyon nehéz?
2016. okt. 3. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En gepesz tervezomernok vagyok, ott sem kell sokat allni.
2016. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Szobalány melót felejtsd el, ha nem bírod a fizikai munkát, és a lábad nem bírja. Nagyon nem könnyű az a munka, ráadásul megállás nélkül hajtod magad, hogy időre kész legyél. Én bírom a munkát, a lábam sem fáj, de 2 hónap szobalányos munka után inkább kiléptem, mert volt, hogy úgy éreztem a lábaim betonból vannak. Iszonyú fárasztó.

Jelenleg betanított munkásként forrasztok, kábeleket csinálok. Ülő munka, lassú, kicsit monoton. Itt tanítottak be.

Egyébként pénztárosnak sem lennél jó, mert itt kint nincs olyan, hogy kimondottan pénztáros valaki. Állandóan körforgásban vannak, mindig mást csinálnak. Ha jól tudsz angolul akkor valami gyári munka, vagy irodai munkát keress..

2016. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bentlakasos gondozas, volt ahol egesz nap csak neteztem, oke persze reggeli-ebed-vacsi delutani szundira agyba be es ki segito gondozoval megvolt. Meg takaritas, de na ezt amugy is csinaltam volna.


Itt volt meg furdetes is, de az nem mindenhol volt, en ugy voltam vele minel hamarabb akarok minel tobb munkat es igy gyorsabban kapok.

Heti 150.000 korul kaptam! :) Ingyen szallas a gondozott otthonaban, semmi koltsegem nem volt.


Most szeretnek egy ilyen ceget csinalni, egyenesen Magyarorszagon szerveznenk ki a dolgozokat, mar egybol fix munkara mennenek ki. :)

2016. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!