Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka mellett hogy van ideje...

Munka mellett hogy van ideje az embernek állásinterjúkra járni ha gondolkozik a váltásban?

Figyelt kérdés
Napi 9 órát dolgozom és gondolkodtam hogy váltanék, nem emiatt csak ugye mivel ennyit dolgozok így nem nagyon van időm interjúkra járni. Addig nem szeretnék kilépni amig nem tuti egy másik hely. És ha behivnak interjúra nem vennék ki szabit mert ugye az se biztos még. Az a baj hogy ilyenkor a munkaadó ad időpontot általában. Vegyek ki 1 nap szabit és arra a napra időzítsem az összes interjút? Legalább párra elkéne menni, hogy haszna legyen. Ti hogy csinálnátok? (8-17ig dolgozom)
2016. okt. 4. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Úgy,hogy megmondom,hogy 3,vagy4 óra után tudok csak menni. Eddig minden interjúztató igent mondott .
2016. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

1:

De aki 5-ig vagy 6-ig dolgozik, az mit csináljon? 7-ben már kétlem, hogy benne lennének.


Az a helyzet, hogy mikor nálunk valaki felmondott,nakkor már előtte hónapokkal a hülye is látta, mi a helyzet, a gyanús szabadságok, fél napos elkéredzkedések miatt.

2016. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
betegszabi.
2016. okt. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem mondjuk pont a betegszabi lenne leggyanúsabb, mert soha nem vettem ki olyat.
2016. okt. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Telefonos interjú
2016. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 kit érdekel, hogy gyanús vagy sem? Ha elegem van a cégből, akkor magasból telisz@rom az egészet.. azt meg, hogy gyanús, főleg!
2016. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es: ha valaki 6-ig dolgozik, akkor később is megy dolgozni, tehát akkor meg kérje az időpontot reggel 7-re vagy 8-ra. Mentem már interjúra reggel fél 8-ra is és délután 5-re is.
2016. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6:

Nem csak amiatt akarhat valaki munkahelyet váltani, mert az előzőből elege van. Én például szerettem az előző munkahelyemet is.


7:

Budapesten a legtöbb irodai munkahelyen 9-6 a munkaidő, 1 órás ebédidővel. Még mindig több az esélye, hogy 6 utánra tudod behivatni magadat állásinterjúra, mint hogy 9 előtt.

2016. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Sztem aki ennyit nem tud megoldani, o egy rakas szerencsetlenseg.. bocs de ez az igazsag :/
2016. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

1.: Örülj, hogy hívnak interjúra!


2.: A CV-ben ott van, hogy dolgozol.


Azaz ha behívnak, írd meg, hogy ettől és eddig dolgozol, ha kellesz nekik, munkaidő után megcsinálják az interjút veled!

2016. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!