Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » London környékén mennyibe...

London környékén mennyibe kerül egy szoba átlagosan per hó? Külön szobára gondoltam, Londontól kb.20 kilométerre eg kisvárosban.

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 10:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Figyu proba cseresznye.Azottani albérletitörvények szerint a landlord valószinüleg alá fog iratni veled 6 hónapos(jó esetbencsak 3) bérleti szerződést . Ha szar a hely ,akkor gyorsan elkezdhetsz keresni könyvtárba vagy internet caféba egy másik albit és max bukod a depót mert az csak 6(vagy3) hónap után jár vissza.


vagy ...

keresel valami olcsó diákszálllást.

Ezis egy jó mgoldás addig amig nem talász albit.Én laktam eggyütt student hostelben egy ötvenéves ír építészmérnökkel .Ő akkor már 5éve ott lakott a diákszállón.Egyébként ilyen helyen azért jó lakni mert ha hosszabb időre bérelsz szobát akkor jelentős árkedvezményt kapsz .

[link]

[link]

2016. okt. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
5 év egy diákszállón? Az igen ! :D Elismerésem a tagnak ! :)
2016. okt. 9. 20:25
 13/17 anonim ***** válasza:
ott ilyen is van :-)
2016. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azt se felejtsd el, hogy az albik jelentos reszet csak akkor hajlandoak kiadni neked, ha mar X idot dolgoztal Angliaban! Kb fel evet.
2016. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem nagyon fogsz kinti nrm magyartol szobat kivenni, mert

- kb. 4-6 het depositot fognak kerni

- minimum 6 honap szerzodest, 3 ritkan

- munkaltatoi igazolast

- bankszamlakivonatot


Ezert megy mindenki a magyar szobazokhoz. Lehet szidni oket, hogy nyereszkednek, de nelkuluk 99% el se tudott volna indulni, 2) nyilvannem haversagbol adnak fedelt a fejed fole.

2016. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
En Canary Wharfben laktam (London penzugyi negyede, zone 2) elegge luxusszeru hely (keress ra google kepkeresoben). 3 szobas lakas, 2 furdoszoba es konyha. 600 GBP / month egy szobaert, 1 havi kaucio + munkaltatoi szerzoedes + elozo landlordtol referral level. 1 evet laktam ott, nem volt rossz :)
2016. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Utolso, ez mikor volt? Nem magyaroktol bereltel gondolom.


Elegge mennek fel az arak errefele. :)

2016. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!