Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún kiröhögni a...

Állásinterjún kiröhögni a "főnököt"?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam egy nagyvállalatnál állásinterjún. Elég komoly követelményeik vannak (angol, német, nyelv ismeret, felső fokú végzettség, minimum 5 év szakmai tapasztalat), de ezeknek szerencsére mind megfelelek. Amikor a fizetés megbeszélésére került a sor, olyan pofátlanul alacsony összeget mondott a "főnök", hogy önkéntelenül is elröhögtem magam. Erre persze csak nézett döbbenten. Mondtam, hogy köszönöm, de én egyáltalán nem ennyire gondoltam, felálltam és elköszöntem. Pénteken hívtak, hogy be tudnék-e újra menni valamikor, mert szeretnék velem még egyszer átbeszélni a dolgokat. Nem adtam konkrét választ, mondtam hogy majd jelentkezek. Hát ezek tényleg teljesen hülyének nézik az embert?
2016. okt. 8. 16:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hoyg csak egy teszt volt
2016. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%
Tiszteletlenseg, en tuti nem hivtalak volna be meg 1x.
2016. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Tudom mennyit érek. Az is tiszteletlenség akkor ennyi erővel hogy egy felelősségteljes munkáért, amit már elnézést de nem tud minden hülye elvégezni, nem akar normálisan, korrekt módon megfizetni.
2016. okt. 8. 17:00
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy tetszett a hozzáállás hogy nem adod magad olcsón. Persze akkor tudj is majd teljesíteni profi módon...
2016. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Menj el ha nem kell túl sokat utazni, ha kellesz nekik ajánlanak olyan összeget, ami reális. Amúgy nem te voltál a tiszteletlen, Magyarországon se azokat az időket éljük már, h a munkàltató tesz neked szívességet. Csak nálunk a dolgozók jó része fosik megmondani, h szerinte mennyit ér a munkája v nincs tisztában vele, h mennyit ér.
2016. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

8 éve dolgozom vezető beosztásban, 2 felsőfokú nyelvvizsgám van, 2 diplomám. Úgyhogy nem kell aggódni, tudok profi munkát végezni.

4-es válaszolóval teljesen egyet értek, ezért tart itt ez az ország, mert az emberek nagy része nem képes kiállni magáért.

2016. okt. 8. 17:10
 7/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat 5-ös válaszolóval értek egyet. Ment a zöld kéz.
2016. okt. 8. 17:11
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
Helyes , jól tetted . Anno egy büszke korlátolt vezetővel kért megbeszélést hasonló adottságú külkeres kollégám , ajánlottak neki nettó 50 ezerrel többet de marad ha itt megkapja . Ez nem volt ínyére a górénak és azt mondta menjen ha nem kell a jó hely és fog találni helyette mást . Elment a srác , hetekig nem volt jelentkező a követelményre és később két embert vett fel bruttó kétszer 250 ezerért . Megérte ...
2016. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A legböszmébb Feri ***** válasza:
89%

Hát nézd, ha valaki hülyéskedi, azon nevetni szoktunk. Nem te voltál tiszteletlen, hanem a "főnök".

Az ilyen dolgoknak mondjuk jobb elejét venni, és már telefonban megmondani, mennyiért váltanál, vagy beleírni a CV-be, hogy ennyi és annyi alatt ne fárasszuk egymást fölöslegesen.

2016. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
16%
csak azt nem értem, miért is kell állást keresned, ha ennyire csúcs vagy... a jobbakat a cégek keresik.
2016. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!