Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún kiröhögni a...

Állásinterjún kiröhögni a "főnököt"?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam egy nagyvállalatnál állásinterjún. Elég komoly követelményeik vannak (angol, német, nyelv ismeret, felső fokú végzettség, minimum 5 év szakmai tapasztalat), de ezeknek szerencsére mind megfelelek. Amikor a fizetés megbeszélésére került a sor, olyan pofátlanul alacsony összeget mondott a "főnök", hogy önkéntelenül is elröhögtem magam. Erre persze csak nézett döbbenten. Mondtam, hogy köszönöm, de én egyáltalán nem ennyire gondoltam, felálltam és elköszöntem. Pénteken hívtak, hogy be tudnék-e újra menni valamikor, mert szeretnék velem még egyszer átbeszélni a dolgokat. Nem adtam konkrét választ, mondtam hogy majd jelentkezek. Hát ezek tényleg teljesen hülyének nézik az embert?
2016. okt. 8. 16:46
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Mellékállásról lenne szó és ők kerestek meg, hogy elvállalnám-e.
2016. okt. 8. 17:35
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
Lehet megspóroltál volna magadnak egy utat, ha rögtön mondasz neki te egy összeget, azt amiért elvállalnád, + 10%-ot. Most erre be kell menned, hogy ajánljanak egy nem sokkal nagyobbat. Bár lehet hogy így sem jársz rosszul. Egyébként nem voltál tiszteletlen, az lett volna az, egyébként is mindenki azt mondja hogy nevetni kell a főnök viccein. :)
2016. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
jól tetted, ne nézzenek hülyének. Ezek után biztos nem mennék be mégegyszer "átbeszélni", ez rém komolytalan. Kezdjük ott, bértárgyaláson nem a cég mond először egy számot, hanem a munkavállaló, utána lehet elkezdeni egyezkedni. Ha kapásból valami nevetségesen alacsony összeget nyögnének be, egész biztos hasonlóan reagálnék. Vagy nincs rá pénz vagy ennyire tartják az adott munkát. Mindkettő nevetséges.
2016. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
18%
A legböszmébb Feri rasszista.
2016. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
26%

"Tudom mennyit érek"

Ja, az arcod nagy.


Annyit ersz amennyit adnak erted a piacon.


Azert voltal tiszteletlen, mert normalisan alltak hozzad, idot szantak rad, te meg ugy viselkedtel mint egy buta kamasz.


Nyugodtan elmondhattad volna normalis hangnemben is hogy te mennyire gondoltal.


Tudod a rossz velemeny nagyon hamar elterjed am rolad, ezzel sokkal tobb kart tudsz magadnak okozni mint gondolnad.

2016. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem kötelező velem dolgozni. Ha azért, mert tisztában vagyok a képességeimmel és nem adom el magam aprópénzért, te úgy gondolod hogy nagy az arcom, az a te bajod.
2016. okt. 8. 20:13
 17/26 A legböszmébb Feri ***** válasza:
68%

"A legböszmébb Feri rasszista."


NO racism.

Nincs rasszizmus.

2016. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
26%

"Ha azért, mert tisztában vagyok a képességeimmel és nem adom el magam aprópénzért, te úgy gondolod hogy nagy az arcom, az a te bajod."


Senki sem mondta hogy add el magad apropenzert. Lathatoan komoly gondjaid vannak az erto olvasas teren is.

2016. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

"Annyit ersz amennyit adnak erted a piacon."


Ezt írtad. Úgy látszik sem az ékezeteket nem ismered, sem pedig arra nem vagy képes, hogy normális választ írj egy kérdésre.

2016. okt. 8. 21:07
 20/26 anonim ***** válasza:
57%
Csak kíváncsiságból, mennyit ajánlottak? És mennyi az amennyiért elvállaltad volna?
2016. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!