Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ajánlanátok a webox szállítási...

Ajánlanátok a webox szállítási módot? Mennyit von le a bank az utalásért, amivel feltöltöm a webox egyenlegem?

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:

???

Mit szeretnél tudni? Ugyanis a Webox az már maga egy szállítási mód.

[link]

2016. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja, most látom az a betűt, bocs: hogy ajánlanánk-e, mint szállítási módot?

Jó, nincs vele baj, de csak akkor, ha a vevőnek is és az eladónak is van a közelébe terminál - valamint a vevő hajlandó erre a szállítási módra.

2016. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudjuk megmondani, mennyit von le a bank, mivel ez összeg-függő, az utalandó összeg nagyságától függ: a tranzakciós díj 0,3%.
2016. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Harangozó Csaba ***** válasza:
Az a bankodtól függ, mennyit von le az utalásokért, úgy általában. Viszont én most sokat már nem töltenék fel a Webox egyenlegedre, ugyanis ezt a céget nemrég megvette a Foxpost ( hasonló csomagterminálos cég ) és most olvadnak össze. Amúgy most a Foxpost olcsóbb is mint a Webox és kb. ugyanazokban a városokban vannak jelen ( sőt a Foxpost már szállít automatából házhoz is. ) Egyébként csak ajánlani tudom ezeket a cégeket, mert olcsóbbak és gyorsabbak mint a Magyar Posta...
2016. okt. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-esnek:


"mert olcsóbbak és gyorsabbak mint a Magyar Posta..."


Hát bocsánat, de ez azért így nem teljesen igaz: ha ma, azaz csütörtökön délután feladok egy MPL Üzleti csomagot, házhoz szállítással, akkor holnap, azaz pénteken ott van a címzettnél.

És az olcsóbb sem feltétlenül állja meg a helyét, ugyanis a postai csomagautomatába 20 kg-ig 490 ft, a Foxpost pedig most, akciósan ugyan 399 (15 kg-ig), de ha megnézed a normál árát, akció nélkül, akkor az már 590 ft.

Másik szempont: posta jóval több helyen van, mint Foxpost automata. Nekem, mint eladónak pl. itt, Bp-en a legközelebbi Foxpost automata megközelítése 2 vonaljegybe kerülne, oda vissza ez összesen 1.400 ft. Nem biztos, hogy egy 500 ft-os termék feladásáért ennyit szeretnék fizetni :-)

Kérlek, ne értsd félre, ezeket nem kötözködésképpen írtam, csak az összehasonlítás miatt.

2016. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó a Webox, szeretem használni. A Postát kevésbé.
2016. okt. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Magyar Posta vigyáz legkevésbé a csomagokra.
2016. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Harangozó Csaba ***** válasza:

5-ösnek :


Igazad van abban, hogy az MPL futár az másnap kiviszi a csomagot, de ez nem automatából automatába. Házhoz jön vagy a postán adod fel és ez már drágább mint egy Foxpost automatából automatába. Az MPL futárnál olcsóbb ( volt ) a DPD futár ( vaterás cucchoz még most is ), én most is a DPD-t használom. Az MPL postán feladom és egy automatába küldöm, az szerintem nem egy nap. A Foxpost / Webox automatából automatába hétköznapokon lehet akár egy nap is, max 2 nap. Eladó vagyok, jó pár éve, sokat használtam ezeket...

2017. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!