Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen benzinkutasként dolgozni?

Milyen benzinkutasként dolgozni?

Figyelt kérdés

Munkaügyi kiközvetített benzinkúti eladó állásra és az lenne a kérdésem, hogy milyen csinálni ? Mit csinál bővebben egy benzinkutas ?

Egyik ismerősöm dolgozott ott, ahová menni kéne és azt mondta, hogy nem volt jó.

Minden nap este 10-ig van nyitva. Hétvégén nem tudom.

21/F



2016. okt. 16. 11:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szóval megéri ? Amúgy azon a környéken rengeteg roma is lakik.
2016. okt. 16. 11:16
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Sz*r. Bővebben kiba*ott sz*r.
2016. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De letudnád írni hogy miért ?

Köszi !

2016. okt. 16. 11:21
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg nem lehet túl jó, mert munkaügyi hirdetőfalán is már vagy 2 hónapja ki van rakva, hogy benzinkutast keresnek szóval nem lehet túl népszerű munka.
2016. okt. 16. 11:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Néhány hasonló kérdésnél leírtam pár A4-es oldalnyi szöveget, használd bátran a keresőt!
2016. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok nyugodtan,
2016. okt. 16. 15:37
 7/11 A kérdező kommentje:

Amúgy a benzinkút 6-22-ig van nyitva.

[link]

2016. okt. 16. 16:20
 8/11 Sanker ***** válasza:
68%

Ez több dologtól függ: terület, hely, város, környezet, forgalom, vásárlók, munkáltató, és te magad


kutas vagyok, 2 és fél éve csinálom, tudnék mit mesélni, viszont megvannak a módszereim, kollégák szeretnek velem dolgozni, a vásárlók is kedvelnek, szeretem ezt csinálni mert rengeteg emberrel találkozok, társaságban vagyok, egyetlen gond, hogy nem vagyunk megfizetve

2016. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Utolso latszik hogy hazudik 😃

Fel eve vagyok kutas es 300ezer folott hozok haza havonta

Sok sikert

2016. nov. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

5 hónapot voltam kutas havi 80ért és mellé összejött 20E jatt.

Ha már a munkaügyi közvetített ki akkor biztos nagyon szar hely és már máshogyan nem találnak munkást mert havi 300-ért csak kihalásos alapon jutsz be.

A benzinkút mindig nyitva van, még karácsonykor is, tehát ha be leszel osztva karácsonykor, szilveszter este, újév reggel akkor szívás mert senki se cserél veled műszakot.

Ha leesik a hó akkor mehetsz ki havat lapátolni mert különben nem tudnak jönni az autósok. Tiszta víz leszel, fázol egész nap.

2016. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!