Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi ideje van...

Szerintetek mennyi ideje van a Kairosnak, mielőtt az egész csalás bedől és nálunk is elkezdődnek majd a letartóztatások mint Fehéroroszországban?

Figyelt kérdés

A cég 2015-ben indult Magyarországon (habár abban nem vagyok biztos hogy a magyar leányvállalat mondjuk magyar cégbíróságon be van-e jegyezve és van-e magyar telephelye...)Az internet minden zugából ez a foslé árad, még egy barátomat is bepalizták. Szerintetek kb hány hónap vagy év még, mire elfogynak a bepalizható hülyék, nem lesz több regisztrációs díj kifizetés és bedől a csalás? Illetve mivel a piramisjáték Magyarországon is bűncselekmény szerintetek lesznek letartóztatások és bűntető eljárás?

Én max 1,5 évet adok még nekik.


2016. okt. 17. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg idén bedől. Viszont Mo-n sajnos szinte biztos vagyok benne hogy nem lesznek letartóztatások. A kajrosz vezetők többségének ez már a sokadik piramis játéka, mégis szabadlábon vannak.
2016. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
33%
Pár évig még biztosan. Jelenleg 250 ezres a taglétszám, pár millióan még biztos h becsatlakoznak globálisan, persze nem főleg itt, Mo.-n.
2016. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 networkerin válasza:
74%

biztos vagyok abban, hogy az elején amíg van annyi "szerencsevadász hiszékeny ember", aki beszáll a százezreivel, akár a millióival, addig lesz pénz amiből kifizessék őket, de ez ahogy csökken úgy dől be az egész!!! Addig amíg nem lesz annyi károsultja, hogy ez az egész végre gyanús legyen az embereknek, addig szerintem gyönyörűen eléldegélnek... Személyes tapasztalatból tudom, van egy rokonom, aki beletette a pénzét, március óta ígérik a kifizetést, de eddig a virtuális pénzen kívűl még semmit sem látott belőle a mai napig.


3 évnél többet nem adok nekik, de szerintem 1 év és botrány lesz

2016. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy kamu duma, vagy az ismerősöd egy balf**z. Márciustól egészen nyárig tökéletesen mentek a kifizetések epaymentsről, majd payserára szóval ha az ismerősöd nem kapta meg, az csakis az ő hibája. Ha nyár után a direkt transfert választotta az AGC helyett akkor is megkapta a pénzét. Egyébként aki direkt transferrel utalt, mindenki megkapta a pénzét, 1-2% kivételével akik rosszul töltötték ki a banki adatokat( rosszul értelmezték, ékezettel töltötték,stb) Az AGC mint rendszer be kell vallani rohadtul el lett cseszve, nem szabadott volna engedni még, meg azt közvetíteni, hogy oda utaljanak( már nem is mondják h oda menjen a pénz). A frusztrált komplexusos károgó rosszakarók legnagyobb bánatára az októrberi kifizetések is sikeresek lesznek ha direkt transferrel történnek majd. Egy Kairosos voltam 0 behozott emberrel magam alatt, még mielőtt valaki elkezdene dumálni ezt kiemelném:D A pénzem eddig mindig megkaptam, már 12. hónapja. Egyszer fordult elő pár napos csúszás.
2016. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
84%
Épp ma teszek feljelentést ebben a témában. Egyszerűen undorító, ahogy hiszékeny, tudatlan embereket lenyúlnak ezek a mocskok...
2016. okt. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kairosos barátom (négyeske). Örülök hogy neked működik a dolog (tényleg, minden irónia nélkül), de sajnos ez csak ideiglenes. Ez egy piramisjáték, ami úgy működik, hogy az elején mindenki megkapja a pénzt, hiszen csak így lehet újabb embereket bevonni. Ez addig tart, amíg a dolog anyagilag fenntartható, tehát az új emberek befizetései fedezik a régi tagok jutalékát. Egy idő után persze ez átfordul, és a csalók ekkor lelépnek a pénzzel. Lehetséges persze, hogy te jól szállsz ki az üzletből, ha elég korán kezdted és nem tettél bele nagyon sok pénzt, akkor kijöhetsz belőle pozitív mérleggel, de több ezer (tízezer? százezer?) ember futni fog a pénze után.
2016. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
2016. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Már 2 hónapja nem lehet kivenni a KAIROS rendszerből pénzt!

AZ utalások nem érkeznek meg, függőben vannak, illetve annyit válaszolnak hogy részükről elment az utalás legyenek türelemmel (~1hónapos utalás).

Persze ez nem jelenti azt hogy ne léptetnének még be új embereket, gőzerővel megy az MLM.

Rengeteg kis apró nyűgje van, amit csak az lát aki már benne van, aki csak belép még nem látja.

2016. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

YESSS


[link]

2016. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Látjátok igazán volt, hogy még idén bedől. Lehet készíteni a szervezőknek a vazelint, kelleni fog a csillagban ha Lakatos Zsanklódvandám lesz a cellatarsuk!


Ja, és most hol vagytok kajroszosok?

2016. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!