Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy van az hogy nekem kell...

Hogy van az hogy nekem kell szabadságot fizetnem németbe melozom 13 órákat és van 8 nap szabadságon azt se fizette ki meg nekem kell meg fizetnem ilyenkor mi a teendő hogy ne fájjon neki? kihez mihez forduljak míg nem esik senkinek semmi baja?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
2016. okt. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulni németül!
2016. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először magyarul kéne megtanulni, mert egyébként is gyanús, hogy valami magyar közvetítős munka.
2016. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor jo
2016. okt. 17. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké. Én elolvastam háromszor és még mindig nem tudom mi a francot akarsz mondani. Ha segítséget vársz talán meg kéne fogalmazni normálisan egy kérdést. Az írásjeleket meg nem véletlenül találták fel.
2016. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En is probalom megfejteni ezt a kodolt kerdest. Csak tippelek.


Gyanithatoan fekete munkat vegzel es nem akarnak szabira elengedni, vagy ha igen, azt nem fizetik. Hogy kihez fordulj? Eloszor is egy orvoshoz, aki nyugtatot ir fel neked, masodszor egy jo pszichiaterhez, akinek beszelsz a gondjaidrol, harmadszor egy vasuti penztarossal, aki kiadja a hazautra a jegyet. Hidd el, neked ez a sorrend kell.

2016. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

megnyugodtam, hogy nem velem van a baj.


tényleg gyere haza és ülj be valami intenzív nyelvtan korrepetálásra.

2016. okt. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!